Чекали на сигнал від своїх: Обшук організації "православних тітушок" в Запоріжжі виявив запаси зброї, боєприпасів, нагород російських окупантів

"Радомір" дочасно викрився через інцидент з "батюшкою", який відмовився відспівувати дитину. Зброю "істинно православні" вочевидь готували для більш серйозних операцій.

Фото:прес-служба СБУ

Співробітники Служби безпеки України в Запоріжжі під час санкціонованих обшуків виявили зброю у представників проросійської громадської організації "Союз православний "Радомір". Про це повідомляє прес-служба відомства, передають Патріоти України.

"Оперативники спецслужби вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну і холодну зброю, значну кількість патронів, медалі "патріот Росії", проросійську символіку зазначеної організації, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту", - сказано в повідомленні.

За даними СБУ, організація "Радомір" надавала так звані "охоронні послуги" Запорізькій єпархії Української православної церкви.

"Окремі представники останньої порушують рівноправність громадян, чим створюють передумови для міжетнічних і міжконфесійних конфліктів. Вони також виправдовують агресивні дії РФ щодо України", - додали у відомстві.

Уточнюється, що обшуки були проведені в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 161 Кримінального кодексу України. У даний час тривають слідчі дії.

Солідна сума: Як будуть штрафувати власників тварин в Україні, що не приберуть на вулиці за улюбленцем

субота, 21 квітень 2018, 8:51

Багато власників собак забувають про те, що навіть на прогулянці за своїм вихованцем потрібно доглядати і прибирати. Незабаром людей з домашніми тваринами зобов'яжуть прибирати за ними, інакше доведеться сплатити чималу суму штрафу. Відповідний законоп...

Вас "майнять": Експерти розповіли, як виявити і знешкодити прихований майнінг

субота, 21 квітень 2018, 8:20

Як визначити, що на пристрої працює прихований майнер, і як убезпечити себе від цієї напасті. Випадки прихованого майнінгу ростуть у геометричній прогресії. За даними антивірусної компанії Symantec, за 2017 рік вони почастішали у 340 разів. Тільки в бе...