Чекали на сигнал від своїх: Обшук організації "православних тітушок" в Запоріжжі виявив запаси зброї, боєприпасів, нагород російських окупантів

"Радомір" дочасно викрився через інцидент з "батюшкою", який відмовився відспівувати дитину. Зброю "істинно православні" вочевидь готували для більш серйозних операцій.

Фото:прес-служба СБУ

Співробітники Служби безпеки України в Запоріжжі під час санкціонованих обшуків виявили зброю у представників проросійської громадської організації "Союз православний "Радомір". Про це повідомляє прес-служба відомства, передають Патріоти України.

"Оперативники спецслужби вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну і холодну зброю, значну кількість патронів, медалі "патріот Росії", проросійську символіку зазначеної організації, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту", - сказано в повідомленні.

За даними СБУ, організація "Радомір" надавала так звані "охоронні послуги" Запорізькій єпархії Української православної церкви.

"Окремі представники останньої порушують рівноправність громадян, чим створюють передумови для міжетнічних і міжконфесійних конфліктів. Вони також виправдовують агресивні дії РФ щодо України", - додали у відомстві.

Уточнюється, що обшуки були проведені в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 161 Кримінального кодексу України. У даний час тривають слідчі дії.

У Росії чоловік жорстоко вбив українку

понеділок, 23 липень 2018, 19:32

Після скоєння злочину вбивця застрелився сам. У Росії, в Підмосков'ї, чоловік застрелив громадянку України. Це сталося в приватному будинку в селищі Калінінець Наро-Фомінського району, передають Патріоти України. . Місцевий житель після скоєння вбивст...

"Українська піхота потребує підтримки. Створено петицію про День піхоти ЗCУ", - волонтер Донік

понеділок, 23 липень 2018, 17:45

Петиція про створення дня піхоти ЗCУНарод, потрібна допомога. Кожен може допомогти. Треба голос. Від кожного лише один голос. Та одне поширення. Всього 25 тисяч. З травня місяца це питання ми підіймали. До президента ходила людина з пропозицією та істо...