​Чудеса Всесвіту: Астрономи показали зображення унікальної спіральної зірки (відео)

Незвичайне небесне тіло вдалося розгледіти на відстані 3 400 світлового років від нашої планети.

Астрономы показали уникальное фото спиральной звезды. Фото: кадр из видео

Повідомляється, що зірка знаходиться на фінальному етапі своєї еволюції. І незабаром вона перетворитися на червоного гіганта, почне скидати зовнішню газову оболонку, а потім зможе утворити планетарні туманності, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За результатами дослідження європейська південна обсерваторія (ESO) отримала тривимірне зображення спіральної структури в газі. Воно оточує вмираючий червоний гігант LL Пегаса.


«Big Circle», або Навколо світу за 280 днів: Українець об'їздив всю земну кулю без допомоги літака

неділя, 21 липень 2019, 6:25

Відомий український мандрівник і тревел-блогер, засновник спільноти One Life Артемій Сурін 21 липня 2019 в порту Чорноморськ під Одесою завершить кругосвітню подорож. Вперше в історії України наш співвітчизник об'їхав навколо світу за канонами Лондонсь...

Коли не потрібно демонструвати "патріотизм" на сцені: Популярний український співак відпочиває в окупованому Криму (фото)

неділя, 21 липень 2019, 6:10

Відомо, що він вирушив туди відразу після гастролей на сході України. Популярний український співак Вадим Олійник опублікував фотографії зі свого відпочинку і по позначці стало зрозуміло, що він знаходиться в окупованому Криму, а точніше – в Ялті, пере...