Колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць заплатив 120 тисяч фунтів за навчання його доньки Анастасії у Великій Британії. Це випливає з розслідування Британського кримінального агентства, яке потрапило у розпорядження видання Новое время, передають Патріоти України.
Так званий "діамантовий прокурор" витратив більше 75 тисяч фунтів на навчання доньки у школі Heathfield St Mary у столиці Англії і ще майже 39 тисяч фунтів – на відвідування нею бакалаврської програми з математики та фінансів у лондонському університеті Queen Mary.
При цьому у 2014 році Корнієць отримав близько 200 тисяч гривень зарплати, ще майже 67 тисяч гривень заробила його дружина, яка досі працює у прокуратурі Київської області.
Анастасія Корнієць в Англії не обмежувалася тільки навчальною програмою: уроки тенісу обійшлися у 800 фунтів; захоплення драматичним мистецтвом коштувало 200 фунтів, потанцювати на балу – 165 фунтів, але до балу треба було готуватися і оплатити уроки танців – це ще майже 400 фунтів.
Олександр Корнієць неохоче відповідає на запитання про свою дочку та проведені нею роки в Англії: "Мені стільки людей телефонують, особливо небезпечних", – поскаржився він виданню.
Втім, екс-заступник прокурора Київщини розповів, що його донька повернулася до Києва, де знайшла собі роботу в одному з державних оборонних підприємств, однак її звільнили за статтею про скорочення штату.
Зараз Анастасію викликають на допити в прокуратуру. Питань до неї та її батька багато, одне з них: чому гроші за навчання в Англії надходили з рахунків офшорної компанії Docktown Merchants, номінальний директор якої – латвієць Ерік Ванагельс. Саме він очолював офшори, через які були куплені "вишки Бойка" для видобутку вуглеводнів в Чорному морі.
Справа Корнійця з січня перебуває в Голосіївському суді Києва. Корнієць каже, що слухають її повільно.
"Чотири місяці сторона звинувачення ховає головного свідка – це Рак Валентин Борисович. Один із видобувачів піску, які нібито давали нам хабар", – сказав він і додав, що Рак уже засуджений на 5 років за шахрайство.
Як відомо, у липні 2015 року заступника голови слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця затримали за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.
Під час обшуку у Корнійця, який був заступником прокурора Київщини у 2014-2015 роках, знайшли 35 пакетів із діамантами, через що його називають "діамантовим прокурором".
Міністерство оборони України створили новий механізм ротації, що може стати альтернативою демобілізації військових. Він передбачає кілька місяців відпочинку після 90 днів участі у бойових діях. Про це розповів в ефірі "Радіо Свобода" народний депутат в...
Шахраї почали використовувати фейкові посилання нібито на сторінку «Електронних петицій» задля викрадення персональних даних користувачів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство внутрішніх страв України. Спершу українці отрим...