"Доброта врятує світ": Водій автобуса зупинився, щоб зав'язати шнурки пенсіонеру (фотофакт)

Шотландець Джекі став справжнім героєм для своїх співвітчизників після того, як мимоволі проявив доброту і співчуття і, ймовірно, зміг запобігти травмі літньої людини.

Водій автобуса з Единбурга став героєм для своїх земляків. Фото: LiveJournal.

Водій автобуса з шотландського Единбурга став справжнім героєм не тільки для своїх земляків, а й для багатьох користувачів соціальних мереж з усього світу. Вся справа в тому, що чоловік на ім'я Джекі зупинив свій транспортний засіб, щоб зав'язати шнурки пенсіонеру, який поспішав на зупинку, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Літній шотландець йшов, спираючись на ціпок. Водій злякався, що пенсіонер оступиться і отримає травму. Одна з пасажирок сфотографувала, як Джекі допомагає пенсіонерові зав'язати шнурки.

"Так тримати, Джекі!", - написала вона.

Знімок, на якому шотландець проявляє повагу до старших, моментально розлетівся по мережі.

Багато користувачів навіть вважають, що Джекі заслуговує премії або як мінімум грамоти за свою доброту і чуйність.

Поляки почали збирати кошти на зимове спорядження для українських військових

середа, 7 грудень 2022, 8:20

У Польщі у вівторок, 6 грудня, стартувала кампанія зі збирання грошей на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, що створюється в Україні. Про це повідомило Польське радіо. Голова аукціону zrzutka...

День української хустки: Як правильно носити прадавній жіночий оберіг

середа, 7 грудень 2022, 8:10

Щороку 7 грудня відзначають День української хустки. Здавна на всій території України вона була окрасою, символом та оберегом жіноцтва. . Свято започачкували в державі у 2019 році. Відтоді у соцмережах проводять флешмоб "Одягни українську хустку", щоб...