
У Кременці Тернопільської області водій маршрутки зійшов з рейсу і направив автобус в лікарню, тому що його пасажиру раптово стало погано, передають Патріоти України.
Випадок стався в «базарний» день о 9:00 ранку. Маршрутка № 13 була переповнена людьми, які поспішають на ринок, але можливість хорошого заробітку не зупинила водія. Побачивши у пасажира ознаки інсульту, він пішов з маршруту і повіз хворого в лікарню.
«Бачу, що йому руку віднімає, щось хотів мені сказати - бачу, мова не виходить, не може говорити вже. І кожен раз - все гірше, гірше», - розповів водій маршрутки Олександр Іваськевич.
Коли на наступній зупинці «Ринок» всі пасажири вийшли, водій вирішив їхати в лікарню. Людям, які почали заходити в маршрутку, оголосив про скасування рейсу. Потім водій буквально на руках виніс пасажира з автобуса і відніс до лікарні. Потім він відвіз речі пасажира йому додому і запропонував його дружині гроші, які у нього були - виручку яку він отримав в той день.
Завдяки миттєвій доставці медики не втратили «золотого» часу для порятунку - пенсіонер переніс інсульт без ускладнень. «Тобто у нього немає паралічів ні в руках, ні в ногах. Обличчя повернулося на своє місце, як було», - пояснив завідувач неврологічним відділенням Кременецької районної лікарні Костянтин Буковський.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...