Жителі сіл на Миколаївщині, розташованих біля "убитої" траси Н-14 "Миколаїв-Кропивницький", можуть залишитися без сполучення із Миколаєвом, оскільки перевізники відмовляються їздити по розбитій дорозі. Через стан траси автобус змушений їхати путівцями, а пасажири моляться, щоб він не перекинувся. Про це розповіла глава Водяно-Лорінської сільради Тетяна Кирильчук, передають Патріоти України.
Проблема з транспортом - автобусом "Миколаїв - Ольгопіль" - виникла ще з зими. "З лютого рейсового автобуса обласного сполучення у нас не було через дорогу ... У липні ні студенти не могли дістатися, ні люди в лікарню не могли поїхати. Мало того, що він ходить три дні на тиждень - п'ятниця, субота, неділя, - а то взагалі не ходив. Люди дуже страждали", - розповіла Кирильчук.
Вона пояснила, що тоді зверталися до районних і обласної влади, і домоглися, щоб автобус все-таки ходив. Однак за фактом він їхав путівцями, що не менш небезпечно.
"Почав ходити з липня. Але, повірте мені, їде він не по трасі, тому що автобус довгий, а степовими дорогами. Коли їде, люди моляться, щоб він не перекинувся. На сьогодні, якщо раніше дорослі молилися, то тепер діти читають "Отче наш" в автобусі, щоб проїхати, щоб не перекинувся автобус", - додала глава сільради.
Нещодавно автобус в'їхав у яму і пробив дві шини. А взимку водій возив каміння, щоб засипати по дорозі ями. На тим же путівцях від фур повно колій.
Раніше вже звертали увагу, щоб автобус ходив хоча б раз серед тижня, а не тільки до вихідних, бо людям незручно добиратися. Щоб вирішити особисті питання, жителям доводиться викручуватися - хто їде на попутках, а хто наймає машину, а це 800 грн до Миколаєва. Однак тепер перевізники зовсім відмовляються возити людей.
2000 гривень — щомісячна соціальна допомога пенсіонерам, які звільнились на пенсію до березня 2018 року. Її призначили як компенсацію через те,що у 2018 році постановою Кабміну № 103 не було передбачено включення додаткових видів грошового забезпечення...
Ціни на картоплю в Україні зросли через обмежену пропозицію, сезонне погіршення якості та зростання виробничих витрат. Суттєве здешевлення можливе лише з появою молодої картоплі на початку червня – за умови сприятливих погодних умов. Нині роздрібні цін...