Дорога смерті "Миколаїв - Кропивницький": Люди читають "Отче наш", щоб не перекинувся їх автобус

Нещодавно автобус в'їхав у яму і пробив дві шини. А взимку водій возив каміння, щоб засипати по дорозі ями.

Фото:novosti-n.org

Жителі сіл на Миколаївщині, розташованих біля "убитої" траси Н-14 "Миколаїв-Кропивницький", можуть залишитися без сполучення із Миколаєвом, оскільки перевізники відмовляються їздити по розбитій дорозі. Через стан траси автобус змушений їхати путівцями, а пасажири моляться, щоб він не перекинувся. Про це розповіла глава Водяно-Лорінської сільради Тетяна Кирильчук, передають Патріоти України.

Проблема з транспортом - автобусом "Миколаїв - Ольгопіль" - виникла ще з зими. "З лютого рейсового автобуса обласного сполучення у нас не було через дорогу ... У липні ні студенти не могли дістатися, ні люди в лікарню не могли поїхати. Мало того, що він ходить три дні на тиждень - п'ятниця, субота, неділя, - а то взагалі не ходив. Люди дуже страждали", - розповіла Кирильчук.

Вона пояснила, що тоді зверталися до районних і обласної влади, і домоглися, щоб автобус все-таки ходив. Однак за фактом він їхав путівцями, що не менш небезпечно.

"Почав ходити з липня. Але, повірте мені, їде він не по трасі, тому що автобус довгий, а степовими дорогами. Коли їде, люди моляться, щоб він не перекинувся. На сьогодні, якщо раніше дорослі молилися, то тепер діти читають "Отче наш" в автобусі, щоб проїхати, щоб не перекинувся автобус", - додала глава сільради.

Нещодавно автобус в'їхав у яму і пробив дві шини. А взимку водій возив каміння, щоб засипати по дорозі ями. На тим же путівцях від фур повно колій.

Раніше вже звертали увагу, щоб автобус ходив хоча б раз серед тижня, а не тільки до вихідних, бо людям незручно добиратися. Щоб вирішити особисті питання, жителям доводиться викручуватися - хто їде на попутках, а хто наймає машину, а це 800 грн до Миколаєва. Однак тепер перевізники зовсім відмовляються возити людей.

Джерело: Новости-N

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...

Намагалася переконати, що "не все так однозначно": Приходько послала на три букви куму з Росії

вівторок, 9 серпень 2022, 20:29

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що розірвала дружбу зі своєю найкращою подругою та кумою, яка мешкає в Росії. Причиною розриву відносин стала війна та пропаганда, яку Кремлm нав'язує своєму народові. Так росіянка спробувала переконат...