Дві третини українців не довіряють судовій системі (інфографіка)

Недовіра до судів в Україні знаходиться приблизно на тому ж рівні, що і до Кабміну і поліції.

Українським суддям не довіряють. Фото: "Радіо Свобода"

В Україні судовій системі довіряють тільки 37% громадян, не довіряють - 63%. Про це свідчать результати дослідження, опублікованого на сторінці Вищої ради юстиції в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Згідно результатів опитування, проведеного в рамках проекту "Відкритий суд", опцію "довіряю" вибрали 14% і "більше довіряю" - 23% учасників. "Не довіряю" заявили 32%, "більше не довіряю" - 31%.

В опитуванні брали участь чотири тисячі осіб у 28 містах України. У ВРЮ відзначили, що недовіра до судів в Україні знаходиться приблизно на тому ж рівні, що і до Кабміну і поліції.

Хіти тижня. Випадок у маршрутці Бердичів-Київ

неділя, 18 серпень 2019, 2:00

Скандали з неадекватними, жадібними маршрутниками виникають в Україні ледь не щодня. Проте, є і інші приклади... Відповідну історію розповіли в спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Мережа повідомляє про чотирьох загиблих бійців ЗСУ, штаб ООС - лише про одного. ЗМІ розбирались, що відбувається

неділя, 18 серпень 2019, 1:00

За останні два дні загинуло четверо бійців ЗСУ, в той час як Штаб ООС повідомив лише про одну смерть. У соціальних мережах українці дивуються і обурюються такою різницею в даних. У штабі ООС в коментарі пояснили, чому повідомили лише про смерть одного ...