Судді, які залишилися працювати в Криму після його окупації Росією, сильно про це пошкодували. Про це в інтерв'ю заявив екс-суддя Балаклавського суду Севастополя, а нині діючий суддя Голосіївського районного суду Києва Микола Шкірай, передають Патріоти України.
Шкірай одним з перших залишив Крим, після його анексії. За словами судді, колег, які також виїхали на материкову Україну, можна по пальцях перерахувати.
"Буцмак з Гагарінського районного суду міста Севастополя перевівся в Білу Церкву. Юненко, що в Севастопольському апеляційному суді працював, до відставки допрацьовував у Вінницькому апеляційному суді. Деякі судді звідти перевелися в Апеляційний суд міста Києва", - говорить він.
Решта кримські судді - спокусилися хорошою зарплатою, яку запропонували окупанти: "Росіяни тільки зайшли, почали платити суддям значно більшу винагороду. Виходило так, що в районних судах судді стали отримувати набагато більше, ніж при Україні".
Однак раділи служителі Феміди не довго. Незабаром після анексії більшість суддів окупанти звільнили. "В Україні щодо цих суддів порушені кримінальні провадження. Тобто вони вже не зможуть сюди приїхати", - зазначив суддя.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...