Дим видно здалеку: У Львові загорілася обласна лікарня (фото, відео)

Загоряння сталося на даху будівлі. Станом на 12:30 були евакуйовані хірургічне відділення, судинна хірургія, кардіохірургія.

Пожежа у обласній лікарні Львова. Фото: Фейсбук.

У Львові загорілася обласна клінічна лікарня. Про це в Facebook повідомляє депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, передають Патріоти України.

За його словами, загоряння сталося на даху будівлі. Станом на 12:30 були евакуйовані хірургічне відділення, судинна хірургія, кардіохірургія. "Люди все в безпеці. За словами пожежників вогонь локалізовано", - додав він.

Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...