
У Міській клінічній лікарні Одеси сталася бійка під час спроби поліції вивезти звідти одного з підозрюваних у нападі на місцевого активіста Олега Михайлика, в результаті чого постраждали кілька людей, повідомляють Патріоти України.
Як передає видання, правоохоронці хотіли доставити в ізолятор тимчасового утримання підозрюваного Торніке Герасіна, який є інвалідом першої групи і у якого, нібито, виявили зброю злочину. Під час спроби поліцейських винести підозрюваного з палати, за нього заступилися кілька десятків представників грузинської громади, які приїхали в лікарню в якості групи підтримки.
У той же час, на допомогу поліцейським прийшов спецназ КОРД, який «заспокоїв» агресивних чоловіків. На даний момент підозрюваний залишається в лікарні. За деякими даними "інваліда 1 групи" мали ще й коронувати за злодійськими звичаями.
Уточнюється, що в результаті бійки постраждали кілька людей, в тому числі і заступник голови ГУНП в Одеській області Дмитро Аверченко. У той же час серйозних травм не отримав ніхто. В результаті інциденту затримали близько десяти чоловік.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...