Facebook запустить нову стрічку новин - без постів друзів

Нову вкладку тестуватимуть в різних куточках світу протягом декількох тижнів.

Facebook тестує нову стрічку новин. Фото: Где Трафик.

Невдовзі у мобільних додатках для соцмережі Facebook має з'явитися нова вкладка Rocketship. Вкладка по суті буде другою стрічкою новин, без будь-яких повідомлень або фотографій ваших друзів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Facebook буде показувати у цій вкладці відео і статті на основі ваших вподобань та переглядів в основній стрічці новин.

Facebook буде показувати у новій вкладці відео і статті на основі ваших вподобань та переглядів в основній стрічці новин.


"Ми тестуємо додаткову емісію популярних статей, відео і фотографії, індивідуальну для кожної людини на основі контенту, які можуть бути цікавими для них. Ми чули від людей, що вони хочуть у легкий спосіб вивчати новий контент, який вони ще не бачили", – пояснив виданню прес-секретар Facebook.

Поляки почали збирати кошти на зимове спорядження для українських військових

середа, 7 грудень 2022, 8:20

У Польщі у вівторок, 6 грудня, стартувала кампанія зі збирання грошей на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, що створюється в Україні. Про це повідомило Польське радіо. Голова аукціону zrzutka...

День української хустки: Як правильно носити прадавній жіночий оберіг

середа, 7 грудень 2022, 8:10

Щороку 7 грудня відзначають День української хустки. Здавна на всій території України вона була окрасою, символом та оберегом жіноцтва. . Свято започачкували в державі у 2019 році. Відтоді у соцмережах проводять флешмоб "Одягни українську хустку", щоб...