Уже не в топ-10: Стало відомо, скільки українців досі "сидять" у "ВКонтакте" (інфографіка)

Найпопулярнішими сайтами в Україні стали Google, YouTube і Facebook.

Ілюстрація:texnoera

Серед українців перші місця в рейтингу соцмереж в інтернеті зайняли Google, YouTube, Facebok, OLX і Wikipedia. Про це пише Гордон, передають Патріоти України.

"Стабілізувалося охоплення у Facebook, за ним міцно закріпилася третя позиція рейтингу. З заборонених сайтів значне зростання в цьому місяці показує Yandex. Також збільшення охоплення спостерігається в Wikipedia, яка завдяки цьому перемістилася з шостої позиції і в вересні закриває перший топ-5", - відзначили в Kantar TNS CMeter.

як відомо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року про фізичних та юридичних осіб, проти яких запроваджуються антиросійські санкції на термін від одного року до трьох років.

У списку санкцій виявилися, зокрема, соцмережі "ВКонтакте" і "Однокласники", сервіси Mail.Ru і "Яндекс", сайти російських антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".

17 травня указ про введення нових санкцій опублікували в "Урядовому кур'єрі" і він вступив в силу. 1 червня сайти, які потрапили під санкції, повинні були заблокувати.

Дані Kantar TNS CMeter за березень 2017 року свідчать, що до блокування соцмережа "ВКонтакте" була третім за популярністю сайтом в Україні. Її відвідувало 79,9% українців.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...