"І в собак їм теж кидати смішно": Підлітки у Києві закидали петардами офісні приміщення

​Соцмережу обурив вчинок дітей.

Ілюстрація:NK-Online.tvУ Києві на Контрактовій площі два підлітки закидали петардами офіси. Про це повідомили на сторінці спільноти dtp.kiev.ua в Facebook, передають Патріоти України.

"Київ. Контрактова площа. Два малолітніх ідіота кидають петарди у відкриті вікна офісних приміщень, прямо людям на столи. Розповідати зі сльозами "оніжедєті" будете, коли петарда розірветься в блузці вашої дружини або дочки. Ось тоді і побачимо по вашій реакції, діти чи ... Як таких карати?" - сказано в повідомленні.

У мережі користувачі обурилися інцидентом. "Необхідно повністю заборонити продаж всіх подібних речей в країні. Прирівняти це до небезпечних речовин типу наркоти, через яку будуть такі проблеми, що не відмажешся", - відзначили до коментарях.

"Іноді вчасно отримана порція пі*дюлєй допомагає змінити вектор і швидкість розвитку", - додали в мережі. "Примотати скотчем до руки петарду і підпалити ... А потім будете думати, що з ними робити (ну, це на той випадок, якщо вони ще захочуть таке вичудити)", - пишуть користувачі. "Все виховання йде з сім'ї ... Спочатку петарди в тварин кидають, а потім в людей ..." - зазначили в мережі.

"А у нас вилупки так на дитячому майданчику відриваються. Заіржали-кинули-втекли-продовжують іржати. Завжди думка взяти свою дитину в оберемок, наздогнати, і вбити по саму горлянку всі ці петарди цим виродкам! І так, в собак їм теж смішно кидати петарди", - розповіли користувачі.

Хіти тижня. Царство небесне! "Діму розстріляли... Дiму, якому завжди буде 28 рокiв...": Сепаратисти закатували волонтера з Київщини

субота, 21 квітень 2018, 9:00

Дмитро мужньо витримав жорстокі тортури і не видав російським катам своїх побратимів, які переховувалися в захопленому терористами місті. "Дмитро Гончаренко - перша непоправна втрата Василькова та єдиний з усієї Київщини, закатований сепаратистами воло...

Солідна сума: Як будуть штрафувати власників тварин в Україні, що не приберуть на вулиці за улюбленцем

субота, 21 квітень 2018, 8:51

Багато власників собак забувають про те, що навіть на прогулянці за своїм вихованцем потрібно доглядати і прибирати. Незабаром людей з домашніми тваринами зобов'яжуть прибирати за ними, інакше доведеться сплатити чималу суму штрафу. Відповідний законоп...