"І в собак їм теж кидати смішно": Підлітки у Києві закидали петардами офісні приміщення

​Соцмережу обурив вчинок дітей.

Ілюстрація:NK-Online.tvУ Києві на Контрактовій площі два підлітки закидали петардами офіси. Про це повідомили на сторінці спільноти dtp.kiev.ua в Facebook, передають Патріоти України.

"Київ. Контрактова площа. Два малолітніх ідіота кидають петарди у відкриті вікна офісних приміщень, прямо людям на столи. Розповідати зі сльозами "оніжедєті" будете, коли петарда розірветься в блузці вашої дружини або дочки. Ось тоді і побачимо по вашій реакції, діти чи ... Як таких карати?" - сказано в повідомленні.

У мережі користувачі обурилися інцидентом. "Необхідно повністю заборонити продаж всіх подібних речей в країні. Прирівняти це до небезпечних речовин типу наркоти, через яку будуть такі проблеми, що не відмажешся", - відзначили до коментарях.

"Іноді вчасно отримана порція пі*дюлєй допомагає змінити вектор і швидкість розвитку", - додали в мережі. "Примотати скотчем до руки петарду і підпалити ... А потім будете думати, що з ними робити (ну, це на той випадок, якщо вони ще захочуть таке вичудити)", - пишуть користувачі. "Все виховання йде з сім'ї ... Спочатку петарди в тварин кидають, а потім в людей ..." - зазначили в мережі.

"А у нас вилупки так на дитячому майданчику відриваються. Заіржали-кинули-втекли-продовжують іржати. Завжди думка взяти свою дитину в оберемок, наздогнати, і вбити по саму горлянку всі ці петарди цим виродкам! І так, в собак їм теж смішно кидати петарди", - розповіли користувачі.

Х...йло у ролі "крихітки Цахеса": Коли в Росії перестали сміятися над Путіним (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:29

Ми з росіянами помінялися місцями, тому що до 2003 року в Україні не можна було сміятися над першими особами. Після появи на екранах росіян передачі з лялькою, що зображає президента Володимира Путіна в ролі "Крихітки Цахеса", в Росії заборонили сміяти...

"Сонце, це все дурниця. Тобі нічого не загрожує. Дуже прошу, нічого не роби": Як чорні ріелтори кинули покупця з квартирою у Києві

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:18

Ріелтори виявилися шахраями. "Онучка", яка передала документи на квартиру, також виявилася підставною, а документи - підроблені. Жінка за допомогою ріелторів купила квартиру в Києві, проте незабаром її вигнали на вулицю, повідомляють Патріоти України. ...