"Я взагалі народилася в Росії": Пенсіонерка зі Слов'янська зробила скандальну заяву про "мову"

Літня жінка обурена тим, що її "примушують ламати мову".

Пенсіонерку обурюють розмови українською. Фото: скріншот з відео.

У Слов'янську Донецької області пенсіонерка в розмові з журналістом заявила, що все навколо "захопили бандери", які тепер командують в місті і змушують говорити українською мовою. Відео оприлюднив на своїй сторінці в Facebook журналіст Дмитро Торець, передають Патріоти України.

"Здолали нас ці Бандери. Кругом ці пости, кругом повилазили - командують. Українською треба "балакати". А якщо ми російськомовні? То, що балакати? Ламати мову - навіщо? Я взагалі народилася в Росії, а тут (в Слов'янську. - Ред.) живу вже півсотні років. Мені подобається російською мовою (розмовляти. - Ред). Діти все розмовляють російською. Чому я буду ламати мову? Здолали нас ці бандери", - заявила пенсіонерка.

У коментарях до запису користувачі активно обговорюють таку заяву жінки. "Мудрість не завжди поспішає за старістю. Дай Бог, щоб наша наздогнала вчасно...", - пише Валентина Коваленко. Деякі охрестили жінку "ватою" і "вузькомовною".

"Бендер на таких ватанів не вистачає. Щоб уже остаточно і безповоротно здолали", - пише Наталі Миколаєва.

"Отак, а у мене чоловік знає лише одне українське слово - цибуля, і це не заважає йому вже 34 роки прекрасно жити в Україні. найцікавіше, що це не заважало йому допомагати "бандерам" на блокпостах в гарячому 14-му", - пише Вікторія Лащених.

"Цікаво... куди і хто до неї "лізе"... кому вона потрібна?", - пише Ольга Підгорна.


Звичайна прогулянка може знизити ризик смерті на 40% - вчені пояснили, як це працює

вівторок, 15 липень 2025, 6:25

Ходьба, пробіжка чи навіть активне прибирання можуть буквально продовжити ваше життя! Глобальний аналіз 85 наукових досліджень із участю 7 мільйонів людей довів: регулярна фізична активність знижує ризик передчасної смерті майже на 40%. І це не магія -...

Чи справді "Титанік" вважали непотоплюваним до трагедії? Знайдено документ 1911 року, що розкриває правду

вівторок, 15 липень 2025, 6:00

З моменту катастрофи, що сталася 15 квітня 1912 року, "Титанік" увійшов у історію як "непотоплюване судно, що потонуло". Проте чи дійсно його називали таким до першого плавання, передають Патріоти України. Нові історичні дані змінюють загальноприйняте ...