"Яке ж Росспівробітництво без г*вна?": Активісти у Києві облили фекаліями автівки російських дипломатів (фотофакт)

З автомобілів також познімали номери і порізали шини.

Фото:facebook

У Києві активісти облили машини представників російського посольства фекаліями. Відповідні знімки опублікував журналіст і волонтер Родіон Шовкошитний на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

"У Києві проводжали главу "Росспівробітництва" Воробйова. Вже екс-голову, він злився з посади, коли його в травні гі*ном облили. Чому облили? Тому що фінансував всякі антиукраїнські "безсмертні полки" і купу іншого русскомирського д*рьма. Проводжати його приїхали дядьки і тітки з посольства РФ, всякі російські дипломати і українські малороси", – написав він.

За словами Шовкошитного, в цей момент повз проходили люди, "небайдужі" до долі країни, у яких при собі були димові шашки і кілька відер з фекаліями.

"Тому, вже традицією .... яке ж Росспівробітництво без г*вна?! На машинах посольства опинилися ці кілька відер автентичного українського продукту, який чітко характеризує ту діяльність, яку тут так довго вела ця організація і її керівник. Автомобілям так соромно стало, що у них поспускались шини і відпали номери. А гості так і не вийшли до громадян, хоча ті їх наполегливо кликали. Такі справи", – написав журналіст.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг