Ідеальна фігура: Вчені знайшли спосіб побороти тягу до нездорової їжі

​Фізична активність захищає людей від переїдання і пов'язаного з ним бажання їсти нездорову їжу - багато мучного, смаженого, фастфуда.

Фізична активність гарантує імунітет від переїдання. Фото: Медпортал.

Регулярні фізичні вправи зменшують апетит до жирної і нездорової їжі, - такі висновки зроблені в новому дослідженні британських учених. Про цей проект співробітників Університету Лідса розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчені переконалися в тому, що фізична активність захищає людей від переїдання і пов'язаного з ним бажання їсти нездорову їжу - багато мучного, смаженого, фастфуда. Дослідники прийшли до такого висновку, спостерігаючи 180 добровольців у віці від 18 до 70 років.

Учасники експерименту носили на собі пристрої, що стежили за рівнем їх фізичної активності. Таким чином з'ясувалося: чим більше люди рухаються, тим менше їх тягне на все шкідливе.

"Тим, хто приділяв фізичній активності більше трьох годин в день, на 15% менше хотілося їсти жирну їжу. Такі добровольці в цілому бажали продуктів з низьким вмістом жирів. У тих учасників, які приділяли фізичним навантаженням менше 80 хвилин в день, тяга до шкідливої їжі виявилася набагато сильнішою", - розповіли автори дослідження.

Симптоматично, що в ході іншого експерименту, який проводився паралельно, медики отримали практично ті ж результати. Двом групам добровольців давали два види каші - з високим і низьким рівнем калорій. Виявилося, що фізично активні люди після з'їденої висококалорійної каші їли їжу вже з меншою кількістю калорій, - в той час як інші учасники обидва рази вживали однакову по високій калорійності їжу.

Лікарі нагадали, що фізична активність - це не обов'язково наполегливі тренування в спортзалі. Важливо рухатися в принципі, не проводячи багато часу в статичному положенні, переконані вони.

Фаріон добалакається: Ольга Сумська жорстко відреагувала на слова професора про загиблих маріупольців

четвер, 23 березень 2023, 15:55

Українська мовознавиця Ірина Фаріон знову прославилася на всю країну. Те, що трапилося в Маріуполі, професор назвала кармою маріупольців, які по дорозі розум розгубили. На такі слова вже не можна було не відреагувати. Різко на адресу львів'янки вислови...

У Раді пропонують скасувати пожиттєві пільги для військових: Чим замінять

четвер, 23 березень 2023, 15:44

У Верховній Раді замість пожиттєвих пільг військовослужбовцям пропонують встановити стипендії, які вони отримуватимуть протягом двох-трьох років після демобілізації. Про це повідомила очільниця комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів...