Є Бог на небі: Маршрутника, який не повіз удову загиблого на фронті бійця, мобілізували в АТО

З водія маршрутки та з перевізника ТОВ "Хмельницьке таксі" також взяли пояснення та провели жорстку бесіду.

Водія відправили допомагати бійцям АТО. Ілюстрація: соцмережі.

Водій маршрутки у Хмельницькому, який відмовив у пільговому проїзді вдові бійця АТО Світлані Бойко, поїде в зону АТО. Про це у Facebook повідомив заступник мера Хмельницького Андрій Бондаренко, передають Патріоти України.

"З водія маршрутки та з перевізника ТОВ "Хмельницьке таксі" взяли пояснення та провели жорстку бесіду. Перевізник і водій приносять вибачення. Власник підприємства-перевізника сьогодні зустрілася зі Світланою і також принесла свої вибачення. В якості покарання і профілактики водій поїде в зону АТО з гуманітарною місією на своєму авто і за рахунок перевізника. Вважаємо, що так буде справедливіше, ніж звільнити водія і залишити маршрут №38 без однієї машини", - зазначив Андрій Бондаренко.

На останній сесії міської ради узаконили право на безоплатний проїзд у міському транспорті членам сімей загиблих учасників АТО, зауважив чиновник. "За нашою вимогою вже звільнили декількох водіїв, які незаконно відмовили Героям та членам їхніх сімей у безоплатному проїзді. Для влади міста питання дотримання прав учасників російсько-української війни та членів їхніх сімей є принциповим", - додав Бондаренко.

Під Москвою знов велика пожежа

четвер, 2 лютий 2023, 3:10

На складі з пластиком у російському селищі Нахабіне, що під Москвою, в міському окрузі Красногорськ сталася пожежа, повідомляє Life. . У боротьбі з вогнем задіяно 37 осіб та 11 одиниць техніки. Від МНС Росії — чотири одиниці техніки та 14 співробітн...

В Італії знайшли тіло 23-річної українки, яку міг вбити її власний бойфренд

середа, 1 лютий 2023, 23:00

Українка родом з Чернівців Яна Малайко, якій було всього 23 роки, зникла в Італії. Там вона проживала останніх 8 років разом зі своїм хлопцем з Молдови, який на 10 років від неї старший. Ім'я чоловіка – Дмитро Стратан. ЗМІ констатували, що правоохоронц...