"Юні жерці з інструментами жертвоприношення": У мережі обговорюють депресивне фото з дітьми в Росії

Діти із автоматами стоять у почесному караулі поруч із пам'ятником вірного ката Сталіна.

Пам'ятник Дзержинському у Росії. Фото: соцмережі.

У мережі показали моторошне фото, на якому діти з автоматами стоять на почесній варті біля пам'ятника радянського чекіста і "ката Сталіна" Фелікса Дзержинського. Відповідне фото з постом опублікував користувач під ніком Wasiliy, передають Патріоти України.

"РОСІЯ .... 21-е століття ... Пам'ятник давно забутого терориста Дзержинського, поруч підлітки з автоматами, автозак і убите навколо життя! Ось і всі перспективи загниваючої країни.....", - написав він.

Під постом з'явилися саркастичні коментарі. "Юні жерці з інструментами жетвоприношення в ритуалі хвали одного з верховних жерців культу сатанізму. Тільки в давнину були ножі і фотоапаратів не було", "Краще б граблі двом колорадским личинкам дали замість АК. В цьому і вся суть узкогоміра - жити в лайні, але з автоматом", "Пам'ятник усіма забутого терористові, пацани з автоматами, автозак і Россіюшка навколо... Для повноти картини: ... і берізки", "До боротьби за справу Сталіна-Путіна будь готовий!", - пишуть коментатори.

Просив грошей на лікування: На Київщині чоловік влаштував стрілянину по директору і підірвався на гранаті (фото)

четвер, 2 квітень 2020, 14:44

У селі Жоравка Яготинського району Київської області чоловік прийшов просити гроші на лікування у директора фермерського підприємства, відкрив стрілянину, а тоді сам підірвався на гранаті. У результаті інциденту двоє осіб постраждало, одна - загинула. ...

Хіти тижня. Десятки тисяч хворих і дефіцит ліків? Спливли резонасні дані про коронавірус у Росії

четвер, 2 квітень 2020, 14:30

У Росії громадян почали психологічно готувати до опублікування реальних цифр щодо кількості заражених на коронавірус серед росіян - профільні державні служби публікують інформацію про осіб в зоні ризику. Про це повідомляють російські інформаційні видан...