Відомий російський тележурналіст Леонід Парфьонов завітав на Alfa Jazz Fest. Патріоти України пропонують вам ознайомитися з інтерв'ю, яке він дав Світському життю та Каті Осадчій.
-Леоніде, ласкаво просимо до Львова! Вас не злякав нав'язаний російськими ЗМІ статус "бандерівського" міста і ви все ж таки приїхали.
-З того часу, як ці ЗМІ використовують цю назву, я тут бував вже не раз.
-Ви ж розумієте, що зараз на Западній Україні та й в Києві російських туристів можна перерахувати на пальцях однієї руки.
-В мене немає ніяких проблем. Я п'ять років у Грузію літав, усіми способами. І через Мінськ, і через Київ.
-До Львова тепер також не дуже просто потрапити.
-Я звідси назад полечу через Варшаву. Це більш-менш гарний спосіб дістатися зі Львова у Москву.
-Ви доволі дипломатично оминаєте гості кути російсько-українських стосунків.
-Які гострі кути? Всі кути вже тупі давно, там давно немає стосунків. Які стосунки, якщо летіти доводиться через Варшаву?
-Ви дружите зі Святославом Вакарчуком і навіть обійнялися при зустрічі.
-Даючи інтерв'ю на Україні, думаю, що це Святослав Іванович повинен сказати, що я його друг, а не я повинен примазуватися до національного скарба України. Харизматичність людини, пісні якої втілюють національну ідею - це підкорило. В Росії такого не було з часів Висоцького. Я добре пам'ятаю, як вся зима пройшла під знаком пісні "Мить".
-Ваша пристрасть не тільки телебачення, а ще й гастрономія. До кризи і продовольчих санкцій ваша родина в Москві відкрила ресторан. За кілька років ресторан закрили, у розпал продовольчих санкцій. Це стало причиною?
-Так, звісно. Криза в Росії серйозна, особливо споживча, та, що стосується середнього та трохи вище середнього класів. Так званого креативного класу. Але я думаю, що якийсь інший ресторан буде, звісно.
-Українська гастрономія входить у частину хобі?
-Ви ж сала більше трьох шматків не з'їсте. Це ж не те, що можна їсти багато. Ми й так не вмремо від голоду. Їжа цікава тоді, коли вона несе за собою культуру. І в цьому сенсі зрозуміти галиційську кухню, як суміш з різних, прочитати цей культурний код. Потім на Україні казкові ціні на європейські вина. Тому що у вас нульовий акциз і дуже маленька ресторанна "накрутка". Насправді, у вас Pinot grigio Friuli у Львові коштує дешевше, ніж у Фріулі. Пляшка у ресторанній подачі 17 євро? Таких цін в Європі вже немає.
-Ми з вами колись спілкувались, коли діти ще були маленькими. Зараз діти вже виросли, син вже одружився, була річниця весілля.
-Все ви знаєте!
-А ви ще дідусем не стали?
-Ні, невже я схожий на дідуся? Ні, не став.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...