
У Міській клінічній лікарні Одеси сталася бійка під час спроби поліції вивезти звідти одного з підозрюваних у нападі на місцевого активіста Олега Михайлика, в результаті чого постраждали кілька людей, повідомляють Патріоти України.
Як передає видання, правоохоронці хотіли доставити в ізолятор тимчасового утримання підозрюваного Торніке Герасіна, який є інвалідом першої групи і у якого, нібито, виявили зброю злочину. Під час спроби поліцейських винести підозрюваного з палати, за нього заступилися кілька десятків представників грузинської громади, які приїхали в лікарню в якості групи підтримки.
У той же час, на допомогу поліцейським прийшов спецназ КОРД, який «заспокоїв» агресивних чоловіків. На даний момент підозрюваний залишається в лікарні. За деякими даними "інваліда 1 групи" мали ще й коронувати за злодійськими звичаями.
Уточнюється, що в результаті бійки постраждали кілька людей, в тому числі і заступник голови ГУНП в Одеській області Дмитро Аверченко. У той же час серйозних травм не отримав ніхто. В результаті інциденту затримали близько десяти чоловік.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...