70-річна мешканка Австралії, мати трьох дітей Каролін Хартц стала зіркою соцмереж після того як продемонструвала свої пляжні фотографії. Жінка вразила інтернет-користувачів своєю зовнішністю і бадьорим ритмом життя, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Поспілкувавшись з журналістами, вона розкрила секрет своєї молодості. Каролін вже майже 30 років не вживає цукор.
Каролін Хартц зізнається, що була буквально залежною від солодкого. Однак вже пройшло 28 років з того моменту, як вона відмовилася від цукру в будь-якому його вигляді."Жінки після 50 років часто вважають, що неможливо зберегти фігуру і вагу. Навіть мами після 40 впевнені, що не можна повернути колишню фігуру", - відзначає вона.
При цьому австралійка запевняє, що все можливо, потрібно лише щире бажання і наполеглива робота над собою.
"З віком наш метаболізм сповільнюється. Це означає, що ви повинні взяти контроль над своїм тілом, приймати рішення на користь здоров'я і працювати над собою більше", - додає вона."Я вважаю, дуже важливо звертати увагу на те, що і скільки ви їсте. Бездумність завжди призводить до зайвої ваги. Насолоджуйтеся кожним шматочком. Це допоможе вам не переїдати", - продовжила Хартц.
Протягом майже трьох десятків років жінка замінює цукор ксилітом - багатоатомним спиртом у вигляді безбарвних кристалів, які розчиняються у воді. За калорійністю ксиліт близький до цукру, по цукристості - до сахарози, однак біологічної цінності не має.
Важливу роль жінка відводить сну. Каролін намагається спати не менше восьми годин на добу. Останні роки також захоплюється медитацією.
"Кожен день перед роботою я медитую півгодини, це здорово допомагає мені протягом усього дня. Я стала спокійнішою і зібранішою з тих пір, як в 65 років почала медитувати", - зазначила вона.
В Україні похолодання призведе до відчутного подорожчання овочів. В першу чергу йдеться про огірки, помідори та перець. При тому різкого зростання цін очікувати не варто: частково проблеми з українським урожаєм компенсує імпортна продукція. Про це КИ...
Щоб отримувати підвищену пенсію, не обов'язково заробляти більше за середню заробітну плату по країні. Можна збільшувати розмір своєї майбутньої пенсії на 0,5%-0,75% щомісяця, продовжуючи працювати вже маючи право на відпочинок, передають Патріоти Укра...