Хіти тижня. На Закарпатті першокласницю із Донецька вигнали зі школи (фото, відео)

В Ужгороді розгорівся скандал навколо сім'ї переселенців з Донецька, які хотіли віддати свою дочку в школу, де, як виявилося, вчаться діти місцевої "еліти".

Переїхала в Ужгород сім'я ще в 2014 році, дочку відвели в державний садок, який виявився навчально-виховним комплексом "Престиж", де є і школа, в якій навчаються діти місцевої "еліти" - суддів, прокурорів і т.д., - повідомляє видання "Архів журналіста", передають Патріоти України.

Повідомляється, що в садку проявів дискримінації не спостерігалося - ні через російську мову, ні через донецьку прописку.

Гнобити переселенців почали в школі від "Престижу". "У школі батькам оголосили, що потрібно здати 2 500 на ремонт і меблі - всього 97 000 гривен з одного класу. Це тільки на ремонт, а на зошити і все інше ще по 400 гривень. Переселенці відмовилися, пославшись на закон - ремонт і меблі забезпечує держава, ніяких обов'язкових не обумовлених в законі платежів бути не може", - наголошується у матеріалі видання.

Під час батьківських зборів батька дівчинки стали лаяти за "псячу мову" і вимагали припинити "пити кров" місцевих.

"Члени батьківського комітету вимагали, щоб переселенці пояснили дитині - по цьому килиму в класі не ходи, на цей диван не сідай, адже твої тато і мама за них не проплатили. Наполегливо змушували переводитися в іншу школу", - повідомляє видання.

Вчителька ж 1-Б класу Любов Пильник заявила, що відмова платити гроші "це неправильно". Коли батьки дівчинки запропонували звернутися до мера за допомогою, батьки збунтувалися, заявивши, що їм не потрібні розгляду. А якщо немає грошей на школу, порадили перевестися в заклад простіший.

Переселенці написали заяву в поліцію і чекають реакції правоохоронців.

Хіти тижня. "Сортиры на улице у половины страны, а так - хоть сейчас на Марс и на Вашингтон", - російський блогер про співгромадян

субота, 16 лютий 2019, 0:10

Росіяни могли б жити краще. Якби вони не були такими "великими" та "високодуховними" і не втручалися у життя інших народів. "Удивительный народ. Им тыкаешь в их разрушенные больницы в 2019 году и спрашиваешь: "Ну, рады Крыму-то? Наелись великодержавной...

"Бросил в беде свой "сливной бачок": Чоловік пропагандистки Скабєєвої відмовився захистити її честь (відео)

субота, 16 лютий 2019, 0:00

Інцидент стався в Мюнхені під час проведення 55-ї міжнародної конференції з безпеки. Інцидент стався в Мюнхені під час проведення 55-ї міжнародної конференції з безпеки. Українські журналісти запитали Попова, чи має намір він якось захистити Скабєєву, ...