Хіти тижня. "Ну що, з перемогою нас": Росіянин задавив вовка і познущався над ним (відео)

Після того, як чоловік опублікував відео зі знущанням над дикою твариною, на нього з різкою критикою накинулися користувачі.

Росіянин придавив вовка машиною. Фото: скріншот з відео.

Чоловік на Уралі похвалився тим, що вистежив зграю вовків і задавив одного з хижаків снігоходом, а потім бив його по морді. На кадрах, знятих горе-мисливцем, видно вовка, якого буквально придавило машиною. Тварина скалиться, але не може чинити опір і не намагається вибратися, передають Патріоти України.

"Подивіться, що у нас тут є", — хвалиться чоловік, знімаючи покалічену тварину. — "Ну що, друже, не хочеш кусатися?" — ятрить мисливець, тицяючи в морду вовка відірваним від снігохода бампером. "Бампер зірвав вовк", — пояснює чоловік. Ролик закінчується словами мисливця: "Ну що, з перемогою нас".

Після того, як він опублікував відео зі знущанням над дикою твариною, на нього з різкою критикою накинулися користувачі. "Слабо йому в сутичці один на один із вовком, а не на тракторі тиснути тварину?", "Тебе б під снігохід", "Навіщо так мучити тварину? Візьми рушницю і полюй скільки влізе", "Шкода вовчика", — пишуть одні користувачі.

Однак знайшлися і ті, хто підтримав мисливця. "Придурки, які вовчика жаліють, мабуть не знають, як це, коли така мила скотинка розірве собак у дворі і кишки недоїдені залишить там само", "Їх у селах все життя давлять і луплять. Раніше гроші давали, а зараз за декілька штук ліцензію дають на лося", — пишуть вони.

Хіти тижня. У Києві влаштували обшуки у знаменитій ветеранській піцерії: Засновник записав відеозвернення

середа, 13 листопад 2019, 2:00

Йдеться про ресторан на вул. Софіївська, 8. Правоохоронці у вівторок, 5 листопада, провели обшуки в піцерії Pizza Veterano в Києві, яку заснували ветерани війни на Донбасі. Про це повідомив засновник закладу Леонід Остальцев на своїй сторінці у Faceboo...

Хіти тижня. "Українці можуть втратити право на вищу освіту", - ЗМІ

середа, 13 листопад 2019, 1:00

Новим законопроектом пропонується при поновленні чи переведенні до іншого університету повторно здавати ЗНО. "Понад 300 тисяч українців можуть втратити право на вищу освіту через нові правила, які хочуть ввести в Міністерстві освіти і науки. Правила бу...