Хіти тижня. Після проколу СБУ шифруватись далі сенсу немає: "Кілер" Бабченка показав себе і прокоментував спецоперацію

За словами Олексія Цимбалюка, після оприлюднення запису отримання ним авансу за вбивство, без зміни його голосу, шифруватися він не бачить сенсу.

Олексій Цимбалюк. Фото: соцмережі.

Виконавцем «вбивства» російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка був Олексій Цимбалюк. Про це повідомив сам Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За словами «кілера», після оприлюднення запису отримання ним авансу за вбивство, без зміни його голосу, шифруватися він не бачить сенсу. Також Цимбалюк підкреслив відмінну роботу Служби безпеки України.

«Прекрасно, що в службі працюють талановиті молоді опера, до яких спокійно йдеш з інформацією про замовлення на вбивство. Звертаєшся і не боїшся, що тебе зіллють тим же замовникам за долари. Чесно, не знаю, як складеться моя доля далі, трохи на нервах. Але точно знаю, що оперативник, який всю цю справу тягнув на собі, слідчий у справі - люди честі», - написав він.


Дитині гарантували "повну безпеку": У Чернігові у сховищі волонтерського центру 8-річний хлопчик отримав травму хребта

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:53

У Чернігові в одному з волонтерських хабів "СпівДія заради дітей" серйозні травми отримав 8-річний переселенець із Донбасу. Хлопчик разом з іншими дітьми розмальовував свічники. У цей час на нього з вікна впали важкі мішки з піском, якими закривали шиб...

Спочатку "ощасливлять" киян: ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:28

ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла. Спершу це торкнеться киян. Вже відомо, що нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії вже запровадили у столиці. Прес-служба компанії ДТЕК повідомляє у Telegram, що скоро оновлені графік...