Умови Берестейського миру в 1918 р. зумовлювали вступ німецьких та австро-угорських військ на українську територію. На протязі всього перебування німецьких військових на нашій землі, їх супроводжували фотокореспонденти німецьких агенцій. В об’єктиви їх камер потрапляли не тільки військові, а й Україна зі своїми краєвидами, жителями та історією, інформують Патріоти України.
Весною 1918 року Радою народних міністрів було прийнято рішення про залучення допомоги від Німеччини. Німецькі військові мали допомогти встановити мир та захистити Україну від свавілля більшовиків. Що стосується самої Німеччини та Австро-Угорщини, то подібний договір давав можливість постачати з України сировину та продовольчі товари.
Нагадаємо, що 9 лютого 1918 року УНР та країни військово-політичного об’єднання «Четверний союз» підписали мирний договір. Берестейський мир – це досягнення України на міжнародній арені, це було її визнання в світі.
У Польщі на горі Монастир з'явилася нова меморіальна дошка на братській могилі воїнів Української повстанської армії із провокативним написом. Про це пише видання Zlubaczowa, передають Патріоти України. "Братська могила українців, членів Української по...
Відомий український ресторатор Савелій Лібкін виступив на захист одеського письменника-сатирика Михайла Жванецького, якого Інститут національної пам'яті назвав «пропагандистом російської імперської політики». Свою думку щодо постаті сатирика Лібкін вик...