Умови Берестейського миру в 1918 р. зумовлювали вступ німецьких та австро-угорських військ на українську територію. На протязі всього перебування німецьких військових на нашій землі, їх супроводжували фотокореспонденти німецьких агенцій. В об’єктиви їх камер потрапляли не тільки військові, а й Україна зі своїми краєвидами, жителями та історією, інформують Патріоти України.
Весною 1918 року Радою народних міністрів було прийнято рішення про залучення допомоги від Німеччини. Німецькі військові мали допомогти встановити мир та захистити Україну від свавілля більшовиків. Що стосується самої Німеччини та Австро-Угорщини, то подібний договір давав можливість постачати з України сировину та продовольчі товари.
Нагадаємо, що 9 лютого 1918 року УНР та країни військово-політичного об’єднання «Четверний союз» підписали мирний договір. Берестейський мир – це досягнення України на міжнародній арені, це було її визнання в світі.
Українські науковці, що працюють на антарктичній станції "Академік Вернадський", підняли прапор бригади Національної гвардії "Азов". Цей жест став вшануванням українських військових і здійсненням мрії оборонниці Маріуполя Валерії Суботіної з позивним "...
Молитва, яку планували виголосити на богослужіннях із нагоди річниці війни в Україні, викликала розбіжності у Фінській православній церкві. Вона була схвалена главою церкви, архиєпископом Ілією, але натрапила на спротив митрополита Арсенія. Про це пові...