Умови Берестейського миру в 1918 р. зумовлювали вступ німецьких та австро-угорських військ на українську територію. На протязі всього перебування німецьких військових на нашій землі, їх супроводжували фотокореспонденти німецьких агенцій. В об’єктиви їх камер потрапляли не тільки військові, а й Україна зі своїми краєвидами, жителями та історією, інформують Патріоти України.
Весною 1918 року Радою народних міністрів було прийнято рішення про залучення допомоги від Німеччини. Німецькі військові мали допомогти встановити мир та захистити Україну від свавілля більшовиків. Що стосується самої Німеччини та Австро-Угорщини, то подібний договір давав можливість постачати з України сировину та продовольчі товари.
Нагадаємо, що 9 лютого 1918 року УНР та країни військово-політичного об’єднання «Четверний союз» підписали мирний договір. Берестейський мир – це досягнення України на міжнародній арені, це було її визнання в світі.
Археологи з Г’юстонського університету вперше успішно розкопали королівську гробницю в стародавньому місті Мая Караколь, розташованому в сучасних лісах Белізу. Гробниця, що належала Те Кааб Чаку — першому відомому правителю міста та засновнику королівс...
В Україні хочуть запровадити єдиний формат для індексації пенсійних виплат. Так, спеціальні пенсії більше не будуть прив'язані до зростання зарплат. Про це розповіла на YouTube-каналі "Що з економікою" міністерка соціальної політики Оксана Жолнович, пе...