Хіти тижня. Страждають навіть святі місця: Нова біда спіткала Росію

Багато вірян переконані, що місця особливого поклоніння захищені Богом, і якщо там відбуваються негаразди - чаша "терпіння переповнена", треба каятись та спокутувати гріхи всій країні.

Оптіна пустель

Козельський район Калузької області, включаючи сам Козельськ, виявився в карантинній зоні. Причиною став сказ, повідомили в комітеті з ветеринарії при регіональному уряді, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Козельском районі також розташовується знаменитий чоловічий монастир Оптіна пустель.

Повідомляється, що скажену тварину виявили у дворі одного з будинків районного центру. При цьому не уточнюється, про яку саме тварину йде мова. На час карантину заборонено проводити виставки собак, кішок, торгувати домашніми тваринами, відловлювати і вивозити з території диких звірів. Карантин триватиме два місяці з моменту виявлення останньої хворої тварини, уточнює "Интерфакс".

Тим часом, місцеві ЗМІ повідомляють, що скажені тварини були виявлені відразу в трьох районах: Сухінічеському, Мосальському і Бабинінскому. В одному з них була застрелена скажена лисиця, в іншому ознаки сказу були виявлені у мертвої вівці. Про це повідомляється на сайті "Калуга.Поиск".

Хіти тижня. На Москві нова істерія: "Хорвати завжди були зрадниками слов'янського світу", - член Ради федерації РФ

понеділок, 16 липень 2018, 3:00

Франц Клінцевич звинуватив Домагоя Віду у "свідомій провокації". Член російської Ради Федерації Франц Клінцевич висловив свою думку про захисника збірної Хорватії Домагоя Виду, який після перемоги над Росією передав привіт українським уболівальникам і ...

Хіти тижня. Сам зрозумів, що утнув? "Я не знаю, як його можна їсти", - президент корпорації Roshen шокував ставленням до "Київського торта"

понеділок, 16 липень 2018, 1:00

За словами голови корпорації, йому дивно, чому люди їдять таку "жирну і солодку страву". Президент "Roshen" В'ячеслав Москалевський не знає, як можна їсти солодощі його корпорації. Про це він заявив в інтерв'ю, передають Патріоти України. . "Продукт...