Хіти тижня. Страждають навіть святі місця: Нова біда спіткала Росію

Багато вірян переконані, що місця особливого поклоніння захищені Богом, і якщо там відбуваються негаразди - чаша "терпіння переповнена", треба каятись та спокутувати гріхи всій країні.

Оптіна пустель

Козельський район Калузької області, включаючи сам Козельськ, виявився в карантинній зоні. Причиною став сказ, повідомили в комітеті з ветеринарії при регіональному уряді, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Козельском районі також розташовується знаменитий чоловічий монастир Оптіна пустель.

Повідомляється, що скажену тварину виявили у дворі одного з будинків районного центру. При цьому не уточнюється, про яку саме тварину йде мова. На час карантину заборонено проводити виставки собак, кішок, торгувати домашніми тваринами, відловлювати і вивозити з території диких звірів. Карантин триватиме два місяці з моменту виявлення останньої хворої тварини, уточнює "Интерфакс".

Тим часом, місцеві ЗМІ повідомляють, що скажені тварини були виявлені відразу в трьох районах: Сухінічеському, Мосальському і Бабинінскому. В одному з них була застрелена скажена лисиця, в іншому ознаки сказу були виявлені у мертвої вівці. Про це повідомляється на сайті "Калуга.Поиск".

В Україні будуть по-новому здавати на права: Яких змін чекати

понеділок, 19 березень 2018, 8:44

Після закінчення іспиту людина може ознайомитися з зазначеними екзаменатором помилками, залишивши на чек-листі свій підпис. В Україні зміняться правила отримання водійських прав. У МВС вирішили ввести чек-лист для помилок і відеофіксацію. У чек-лист ек...

Українських полярників в Антаркдиті обкрадають... пінгвіни

понеділок, 19 березень 2018, 8:40

Геологи стурбовані поведінкою пінгвінів. Антарктичні пінгвіни заважають латвійським полярникам проводити наукові дослідження. Вони викрадають технічне обладнання у геологів, повідомляють Патріоти України. Латвійські дослідники Яніс Карушс, Крістапс Лам...