Хіти тижня. Страждають навіть святі місця: Нова біда спіткала Росію

Багато вірян переконані, що місця особливого поклоніння захищені Богом, і якщо там відбуваються негаразди - чаша "терпіння переповнена", треба каятись та спокутувати гріхи всій країні.

Оптіна пустель

Козельський район Калузької області, включаючи сам Козельськ, виявився в карантинній зоні. Причиною став сказ, повідомили в комітеті з ветеринарії при регіональному уряді, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Козельском районі також розташовується знаменитий чоловічий монастир Оптіна пустель.

Повідомляється, що скажену тварину виявили у дворі одного з будинків районного центру. При цьому не уточнюється, про яку саме тварину йде мова. На час карантину заборонено проводити виставки собак, кішок, торгувати домашніми тваринами, відловлювати і вивозити з території диких звірів. Карантин триватиме два місяці з моменту виявлення останньої хворої тварини, уточнює "Интерфакс".

Тим часом, місцеві ЗМІ повідомляють, що скажені тварини були виявлені відразу в трьох районах: Сухінічеському, Мосальському і Бабинінскому. В одному з них була застрелена скажена лисиця, в іншому ознаки сказу були виявлені у мертвої вівці. Про це повідомляється на сайті "Калуга.Поиск".

Хіти тижня. "Повернете Донбас і Крим, а потім поговоримо", - українець осадив кремлівських пропагандистів в ефірі росТБ (відео)

неділя, 24 вересень 2017, 9:30

Український журналіст Роман Цимбалюк осадив кремлівських пропагандистів в ефірі телеканалу "Росія 1", які дорікали Україні за "антиросійські промови". Відповідний виступ журналіста був оприлюднений на YouTube, передають Патріоти України. "Ви спочатку з...

Хіти тижня. Боролася проти корупції в медицині: Мережу нажахало фото жертви лікаря-хабарника (фото 12+)

неділя, 24 вересень 2017, 9:00

"Результат боротьби з корупцією в медицині. Після судового засідання проти свого шефа головного лікаря КНП КДЦ Деснянського району Юрія Лимаря щодо його корупційної діяльності, яке виграла лікар-стоматолог, той на практиці підтвердив свої слова "изурод...