Хіти тижня. Страждають навіть святі місця: Нова біда спіткала Росію

Багато вірян переконані, що місця особливого поклоніння захищені Богом, і якщо там відбуваються негаразди - чаша "терпіння переповнена", треба каятись та спокутувати гріхи всій країні.

Оптіна пустель

Козельський район Калузької області, включаючи сам Козельськ, виявився в карантинній зоні. Причиною став сказ, повідомили в комітеті з ветеринарії при регіональному уряді, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Козельском районі також розташовується знаменитий чоловічий монастир Оптіна пустель.

Повідомляється, що скажену тварину виявили у дворі одного з будинків районного центру. При цьому не уточнюється, про яку саме тварину йде мова. На час карантину заборонено проводити виставки собак, кішок, торгувати домашніми тваринами, відловлювати і вивозити з території диких звірів. Карантин триватиме два місяці з моменту виявлення останньої хворої тварини, уточнює "Интерфакс".

Тим часом, місцеві ЗМІ повідомляють, що скажені тварини були виявлені відразу в трьох районах: Сухінічеському, Мосальському і Бабинінскому. В одному з них була застрелена скажена лисиця, в іншому ознаки сказу були виявлені у мертвої вівці. Про це повідомляється на сайті "Калуга.Поиск".

Народні прикмети: Чому 24 листопада треба викинути старий посуд, а про весілля і сватання не варто і думати

п’ятниця, 24 листопад 2017, 8:51

24 листопада вшановують пам'ять Теодора (Федора) Студита, який жив у VIII-IX ст і був відомий як візантійський чернець, повідомляють Патріоти України з посиланням на depo.ua. Федір народився в сім'ї чиновника, отримав гарну освіту. Його дядько був ігум...

Хіти тижня. У МВС назвали розцінки на водійські права, реєстрацію авто та інші послуги

п’ятниця, 24 листопад 2017, 4:00

У Міністерстві внутрішніх справ нагадали українцям про основні послуги, які надають сервісні центри МВС, і назвали ціни на них. "Послуги сервісних центрів МВС дорого і довго? А ось і ні. Підготували для вас інформацію з вартістю основних послуг", - йде...