Хіти тижня. Страждають навіть святі місця: Нова біда спіткала Росію

Багато вірян переконані, що місця особливого поклоніння захищені Богом, і якщо там відбуваються негаразди - чаша "терпіння переповнена", треба каятись та спокутувати гріхи всій країні.

Оптіна пустель

Козельський район Калузької області, включаючи сам Козельськ, виявився в карантинній зоні. Причиною став сказ, повідомили в комітеті з ветеринарії при регіональному уряді, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Козельском районі також розташовується знаменитий чоловічий монастир Оптіна пустель.

Повідомляється, що скажену тварину виявили у дворі одного з будинків районного центру. При цьому не уточнюється, про яку саме тварину йде мова. На час карантину заборонено проводити виставки собак, кішок, торгувати домашніми тваринами, відловлювати і вивозити з території диких звірів. Карантин триватиме два місяці з моменту виявлення останньої хворої тварини, уточнює "Интерфакс".

Тим часом, місцеві ЗМІ повідомляють, що скажені тварини були виявлені відразу в трьох районах: Сухінічеському, Мосальському і Бабинінскому. В одному з них була застрелена скажена лисиця, в іншому ознаки сказу були виявлені у мертвої вівці. Про це повідомляється на сайті "Калуга.Поиск".

Хіти тижня. Український співак-улюбленець московських тусовок вирішив представляти іншу країну на Євробаченні-2018

четвер, 18 січень 2018, 15:30

Молодий український поп-виконавець Микита Алексєєв (Alekseev), який подав заявку на участь в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2018 від Білорусі, зізнався, чому вибрав іншу країну. За словами Алексєєва, він часто виступає в Білорусі і вже вст...

Оце так: В одному з дитсадків Прикарпаття вихователька б'є дітей, адміністрація розводить руками

четвер, 18 січень 2018, 15:21

Адміністрація дитсадка вже виписала виховательці кілька попереджень, проте ні оштрафувати, ні звільнити її не можуть. У місті Рогатин, що на Прикарпатті, батьки дітей, які відвідують дитсадок "Дзвіночок" заявили журналістам, що вихователька б'є своїх п...