Хіти тижня. "У Канаді в місцях колись масового поселення українців церкви... спалюють", - журналіст

Нам треба бути готовими, що вже зовсім скоро буде маса храмів усіх конфесій без громад і без спроможності їх утримувати.

У Канаді палять церкви. Ілюстрація: соцмережі.

"Навздогін до дискусії про львівський католицький храм, який використовують як органний зал, і де проводили заняття з йоги. Тут є кілька шарів", - пише журналіст Вахтанг Кіпіані на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Перший – держава має повертати власність релігійним громадам, якщо вони претендують на неї. Другий – громада має виконати певні умови для цього повернення, бути спроможною утримувати споруду та, приміром, не демонтовувати орган, який є в конкретному храмі.

Третій – йога в храмі – це не наше ноу-хау. Особисто бачив у Каліфорнії, в церкві в кампусі Стенфордського університету приготування до занять, коли дівчата з килимками йшли до церкви, а священик усіх настійливо закликав покинути храм, бо оренда понад усе.

Четвертий – нам треба бути готовими, що вже зовсім скоро буде маса храмів усіх конфесій без громад і без спроможності їх утримувати. Це ми бачимо в Європі; тоді церкви продають під приватні будинки, гостели, готелі й навіть нічні клуби. Бо храмів багато, а реальних, не декларованих віруючих мало. І, життя показує, буде ще менше.

І п'яте – в Канаді в місцях колись масового поселення українців церкви... спалюють. Нема людей, кому туди ходити, і власники ділянок не хочуть, щоб порожні 365 днів на рік храми приваблювали піроманів чи яких-небудь сатаністів. Й офіційно віддають вогню частину історії та духовного життя. Це не може подобатись, але й виходу іншого нема. Висновок – зберігаймо спокій і не сварімося. Бо є речі, які ми не здатні змінити".

Спалив живцем: На Львівщині чоловік жорстоко позбувся дружини, прикутої до ліжка

четвер, 1 червень 2023, 17:58

У Львівській області чоловік інсценував пожежу, аби позбутись своєї дружини, яка не могла рухатися. Він облив бензином жінку і кімнату, в якій стояло її ліжко, а потім підпалив. Про це повідомляє Поліція Львівської області. Інцидент стався 20 травня зр...

В Україні з наступного року заборонять ртутні термометри, названо причину

четвер, 1 червень 2023, 17:49

Україна приєднується до Мінаматської конвенції, яка передбачає поступову відмову від використання ртуті. Як повідомили у Міндовкілля, Верховна Рада прийняла законопроєкт №0199 "Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть", за яким Україн...