Хочеш до авто - стрибай у непотріб: Поліцейських, котрі проводили обшук у координатора націоналістів, підперли смітником, заблокувавши у під'їзді будинку (фото, відео)

Інцидент стався на вулиці Момота у Борисполі.

Фото:Facebook

Правоохоронці провели обшук у квартирі координатора громадської організації "С14" Сергія Мазура. Після цього активісти заблокували їм вихід з під'їзду сміттєвим баком. Про це повідомив у Facebook помічник-консультант народного депутата України Василь Савчур, зазначають Патріоти України.

Інцидент стався на вулиці Момота у Борисполі. Як стверджує Савчур, у поліції немає "жодної ухвали суду, дозволу на обшук". Також не вказано, на якій підставі він проводиться.

Хіти тижня. "Зачетные сапожки": Дружина Луценка прийшла на роботу в дорогому взутті (фото)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 4:00

Журналістка зауважила, що політик прийшла у Верховну Раду в червоних чоботах відомого бренду Yves Saint Laurent. Народна депутатка України, представниця президента у Верховній Раді та дружина генпрокурора Ірина Луценко прийшла до парламенту в дорогих ч...

Хіти тижня. У мережі вибухнув скандал навколо "золотого" дитячого садка у Києві

п’ятниця, 16 листопад 2018, 3:00

Українська журналістка Христина Бондаренко розповіла, що її дитині відмовили в навчанні у київському дитячому садку №30, куди вона ходить, а також розкрила схему заробітку на дітях. "Мій садок державний. Ну, як державний. Насправді не зовсім. За перебу...