Куди далі постукається Садовий? У Запоріжжі теж відмовилися утилізувати львівське сміття

У Запорізькій міськраді рішення не набрало необхідної кількості голосів депутатів для розгляду.

Андрій Садовий. Фото:varianty.lviv.ua

Депутати Запорізької міськради не підтримали рішення про надання допомоги Львову в утилізації твердих побутових відходів та дозволу захоронювати їх на своєму сміттєзвалищі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Рішення не набрало необхідної кількості голосів для розгляду, "за" проголосували 10 з 58 зареєстрованих в залі депутатів.

Згідно з інформацією, Запорізький полігон може приймати до 200 тис. тонн твердих побутових відходів (далі – ТПВ) на рік (погоджена квота). За фактом на полігон вивозиться біля 140 тисяч тонн ТПВ на рік. Проектом пропонується прийняти на полігоні додатково всього 1000 тонн ТПВ, що є менше ніж 1% від загального об’єму у рамках дозволу на розміщення ТПВ.

"Згідно з чинними тарифами, захоронення ТПВ коштує близько 60 гривень за тонну. Запропонований об’єм – 1000 тонн ТПВ – принесе у дохідну частину бюджету міста близько 60 тисяч гривень. Екологічна небезпека при збільшенні об’єму ТПВ на 1000 тонн не виникне", - йшлося у пояснювальній записці до проекту, який виносили на голосування.

Федорович "в Ростові" перехрестився: Піддані Саудівської Аравії влетіли на автівці в браму "резиденції Януковича", ледве не подавивши відвідувачів (відео)

вівторок, 7 грудень 2021, 19:22

У селі Нові Петрівці в Київській області турист з Саудівської Аравії в’їхав на автомобілі в будинок каси державної резиденції "Межигір’я", повідомляють Патріоти України з посиланням на речницю поліції Київщини Ірину Прянишникову . Інцидент трапився бли...

У Житомирі з дна водойми підняли тіла двох зниклих напередодні студентів

вівторок, 7 грудень 2021, 18:44

У Житомирі двох зниклих напередодні студентів знайшли мертвими в озері. Двоє хлопців - 18-річний Назар та 20-річний Ярослав зникли в неділю, хлопці не повернулися на ніч у гуртожиток. Їх одразу почали шукати у друзів і знайомих, але студенти зникли без...