Три адміністративні протоколи складено за результатами перевірки декларацій 2015–2017 років заступникці голови Верховної Ради України Оксани Сироїд. "Зафіксовано невідповідність задекларованої вартості автомобіля суб'єкта декларування на дату придбання права. Придбання автомобіля здійснювалося на підставі біржового договору (угоди), згідно з яким вартість Suzuki Grand Vitara, який купила Оксана Сироїд у свого цивільного чоловіка, становила 10 грн. Проте у деклараціях вказано вартість автомобіля, за яку він був придбаний попереднім власником, а саме 180 тис. грн. Зафіксовані правопорушення, пов'язані з корупцією, передбачені ч. 2 ст. 172-6 Кодексу про адміністративні правопорушення", – ідеться в повідомленні.
Також НАЗК склало два протоколи щодо заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе. "Встановлено, що заступник міністра несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у зв’язку з отриманням доходу від відчуження Lаnd Rover Rаnge Rover 2010 року випуску, а також із набуттям у власність Lаnd Rover Rаnge Rover 2013 року випуску", – зазначають у НАЗК.
Також не повідомила про придбання Honda Accord 2011 року випуску вартістю 150 тис. грн прокурор Київської місцевої прокуратури № 8 міста Києва Ольга Денисенко. "Окрім цього, Національне агентство направило до суду п'ять адмінпротоколів за результатами здійснення контролю за своєчасністю подання декларацій. Встановлено, що несвоєчасно без поважних причин подали декларації депутати Київської обласної ради та Києво-Святошинської районної ради, старший офіцер Національної гвардії України, а також службовці Головного управління Державної фіскальної служби", – додали у НАЗК.
У Національному агентстві підкреслюють, що із січня до жовтня 2018 року НАЗК подало до суду 300 адмінпротоколів: 150 – за фактами несвоєчасного подання суб'єктами декларування декларацій, 135 – у зв'язку з неповідомленням або несвоєчасним повідомленням про суттєві зміни в майновому стані, 15 – за фактами декларування недостовірної інформації. "Складення протоколу і направлення його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення", – підкреслюють у НАЗК.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...