Не тільки у Тимошенко "рильце в пушку": У фінансових звітах восьми українських партій виявлено порушення

Усього у третьому кварталі 2018 року до НАЗК надійшло 276 звітів політичних партій.

До НАЗК надійшло 276 звітів політичних партій. Фото: Фейсбук.

У фінансових звітах восьми політичних партій України виявлено порушення. Про це 22 грудня повідомили у Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК), передають Патріоти України.

"Факти порушень встановленого порядку або строків подання звіту політичної партії виявлені у звітах політичних партій "Республіка", "Всеукраїнська політична партія – Екологія та соціальний захист", Партія регіонів, Партія малого та середнього бізнесу України, "Всеукраїнське об'єднання "Громадський контроль", "Всеукраїнське об'єднання "Народні герої", Слов'янська партія та Українська народна партія", – ідеться в повідомленні.

В агентстві наголосили, що за такі порушення передбачено адміністративну відповідальність. Усього у третьому кварталі 2018 року до НАЗК надійшло 276 звітів політичних партій.

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...

Деякі вільні місця ще чекають "клієнтів": У Мелітополі показали моторошне "ковідне" кладовище (відео)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:59

В Мелітополі, де невакцинованим особам заборонили проїзд у транспорті, ситуація з коронавірусом не покращується. На новому кладовищі для жертв COVID-19 виділили цілий квартал. Люди продовжують вмирати від коронавірусу, для них вже "завбачливо" вирили н...