Квартира стала пеклом: В Івано-Франківську заживо згоріло 20 тварин

Господиня домашнього звіринця рідко прибирала за вихованцями і, ймовірно, перепродавала їх.

Ілюстрація: politeka.net

Днями жителі Івано-Франківська повідомили поліцейським про те, що в приміщенні їх сусідки, в якому живе безліч тварин, почалася пожежа, повідомляють Патріоти України.

Прибувши на місце події, пожежники виявили, що господині немає вдома, а живцем згоріло два десятка тварин.

Відомо, що загинуло два папуги, шиншили, кілька котів, маленькі собачки і птиці. Вдалося врятувати тільки двох собак і кота з кошеням.

Правоохоронці відзначили, що жінка утримувала тварин в жахливих умовах, практично за ними не прибираючи. Горе-господиня після трагедії зізналася, що не продавала тварин, а просто дуже любила їх, тому заводила таку кількість.

Врятованим тваринам нині шукають новий будинок.

Нагадаємо, вчені з'ясували, які істоти виживуть за будь-якої планетарної катастрофи.

Хіти тижня. Це цікаво знати: 11 випадково виявлених капсул часу, які відкривають завісу таємниці минулого

субота, 21 вересень 2019, 22:30

Капсула часу – послання для майбутніх поколінь, яке зазвичай закладають в фундамент пам’ятників, будівель та інших об’єктів інфраструктури. Традиція закладати капсули часу народилася у жителів стародавнього Шумеру. Вони закладали таблички з обпаленої г...

Хіти тижня. Хвилююче питання: Коли подешевшає картопля

субота, 21 вересень 2019, 22:00

Професійні господарства ще тільки почали збирати пізні сорти картоплі. Прогнозують гарний врожай. Картопля подорожчала наприкінці минулого сезону. Зараз ціни високі через неврожай на ранні та середні сорти. Це пов'язано з посухою, розповів економіст ін...