Мій внук воює за Україну. Вірю, що доживу до звільнення Луганська - ветеран Другої світової війни (фото)

Літня жінка зазначила, що їй боляче бачити те, що наразі відбувається із Донбасом, однак вона вірить, що побачить його вільним.

Фото:http://dn.depo.ua

На Луганщині вшанували пам'ять загиблих у часи Другої світової війни і згадали тих небагатьох, що ще живуть. Про це пише Depo.Донбас з посиланням на прес-службу Луганської обласної поліції, передають Патріоти України.

Одна з учасниць заходу - місцева жителька, ветеран розповіла, що її онук також вже три роки бере участь у бойових діях на Донбасі у лавах ЗСУ. Літня жінка зазначила, що їй боляче бачити те, що наразі відбувається із Донбасом, однак вірить, що побачить його вільним.

"Мені боляче дивитися на окупований Донбас, серце стискається і сльози на очах. Але я вірю в мою Україну, вона переможе, вона вистоїть і прийде до Перемоги, я доживу до моменту, коли нашій армія звільнить Луганськ, і в ньому знову будуть українські прапори", - розповіла вона і попросила не згадувати її дані в ЗМІ.

Вона також розповіла, що її онук був тричі поранений, але весь час повертається до товаришів по службі і продовжує відвойовувати у бойовиків захоплені землі.

"Намагалась втримати життя": Наречена "Да Вінчі" особисто вивозила його після поранення

понеділок, 27 березень 2023, 13:45

Наречена Героя України Дмитра Коцюбайла, "Да Вінчі", Аліна Михайлова, яка є керівницею медичної служби "УЛЬФ", розповіла про день загибелі коханого. Жінка особисто намагалась врятувати пораненого Дмитра Коцюбайла. Про це розповіла сама Аліна у відверті...

"Полонений з яблуком" розповів про знущання росіян - втратив понад 32 кілограми

понеділок, 27 березень 2023, 12:56

Максим Колесніков увійде в історію російської війни проти України як "звільнений полонений з яблуком". Він розповів, як пережив майже 11 місяців російського полону. В інтерв'ю "Обозревателю" він поділився, що 10,5 місяців позначились не в кращу сторону...