На Луганщині вшанували пам'ять загиблих у часи Другої світової війни і згадали тих небагатьох, що ще живуть. Про це пише Depo.Донбас з посиланням на прес-службу Луганської обласної поліції, передають Патріоти України.
Одна з учасниць заходу - місцева жителька, ветеран розповіла, що її онук також вже три роки бере участь у бойових діях на Донбасі у лавах ЗСУ. Літня жінка зазначила, що їй боляче бачити те, що наразі відбувається із Донбасом, однак вірить, що побачить його вільним.
"Мені боляче дивитися на окупований Донбас, серце стискається і сльози на очах. Але я вірю в мою Україну, вона переможе, вона вистоїть і прийде до Перемоги, я доживу до моменту, коли нашій армія звільнить Луганськ, і в ньому знову будуть українські прапори", - розповіла вона і попросила не згадувати її дані в ЗМІ.
Вона також розповіла, що її онук був тричі поранений, але весь час повертається до товаришів по службі і продовжує відвойовувати у бойовиків захоплені землі.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...