На Черкащині вандали поглумилися над могилами (фото, відео)

Затриманим раніше судимим порушникам загрожує від 4 до 5 років обмеження волі.

У Черкаській області вандали поглумилися над могилами. Фото: Нацполіція.

У Черкаській області троє неодноразово судимих понівечили могили, викрали хрести, здали їх на металобрухт і купили алкоголь за отримані кошти. Про це повідомляє прес-служба регіональної поліції, передають Патріоти України.

Місцевий житель одного з сіл Кам'янського району повідомив, що на кладовищі невідомі понівечили могили та викрали залізні хрести. Слідчо-оперативна група виїхала на місце події.

Поліцейські з'ясували, що 7 металевих хрестів здали до сільського пункту прийому металобрухту.

Людьми, які принесли хрести, виявилися троє неодноразово раніше судимих за крадіжки та грабежі. Мешканці села 33 років відвідали вдома. Підозрювані зізналися у скоєному та розповіли, що отримали за металеві хрести близько 400 гривень, гроші витратили на алкоголь та цигарки.

Вандалам повідомили про підозру у порушенні частини 3 статті 297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого з корисливих чи хуліганських мотивів) Кримінального кодексу України. Двом зловмисникам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та поміщено в СІЗО.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 4 до 5 років або позбавлення волі від 4 до 7 років.

Нагадаємо, нещодавно в Умані осквернили розп'яття Христа. Пізніше правоохоронці повідомили, що затримали громадян Ізраїля, які це зробили. А ще раніше в Умані дуже брутально осквернили синагогу та могилу цадіка Нахмана.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...