На Марсі виявлено статую (відео)

Віртуальний дослідник Paranormal Crucible розгледів на Марсі фігуру, що дуже нагадує статуетку римського патриція у драпірованій тозі.

Віртуальний дослідник виявив на Марсі статую. Скріншот.

На одному зі знімків, надісланих ровером Curiosity, віртуальний дослідник, який позиціонує себе на відеохостингу YouTube під ніком Paranormal Crucible, виявив маленьку статуетку. Принаймні, ця дивна структура дуже схожа на рукотворний виріб, причому саме художнього значення, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Статуетка знаходиться на дні марсіанського озера Гіллеспі, вік якого вчені визначили майже в чотири мільярди років. Імовірно фігура марсіанина має півметровий розмір і зображує гуманоїда з добре окресленим обличчям, одягнений у довгий балахон і гострий шолом (капелюх).

Якщо порівняти з подібними земними шедеврами стародавнього мистецтва, то марсіанська знахідка дуже нагадує статуетку римського патриція у драпірованій тозі.

Paranormal Crucible побіжно згадує, що на дні озера Гіллеспі, а також околицях цієї марсіанської западини він виявив і інші дивні артефакти, які ніяк не можна сплутати з природними утвореннями. Відомості про всі ці аномалії віртуальний археолог має намір викласти на своєму каналі YouTube найближчим часом.

Залужний особисто вручив нагороду 21-річному герою, який самотужки відбив штурм на свій опорний пункт. "Хижак" розповів подробиці бою, відео котрого так вразило загал

понеділок, 27 березень 2023, 19:18

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив "Золотим Хрестом" старшого солдата 92 окремої механізованої бригади ім.Івана Сірка Руслана Зубарєва та вручив йому нагородну зброю, зазначають Патріоти України. . "Мав честь нагородити старшого солдат...

Компенсації за зруйноване житло: Хто може отримати і як подати заяву

понеділок, 27 березень 2023, 18:44

Після вторгнення армії РФ в Україну сотні тисяч українців залишилися без єдиного житла. На липень 2022 року таких людей було приблизно 800 тисяч - відтоді їхня кількість лише зростає, передають Патріоти України. Вже скоро в Україні набуде чинності зако...