На Полтавщині відбудеться Всеукраїнський етнографічний фест-квест "Борщик в глиняному горщику"

На свято запрошує фундаторка, власниця, директорка ЕкоАгроСадибки-музею салон-студії "Лялина Світлиця" та Уповноважений представник Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Полтавській області Олена Щербань.

На Полтавщині запрошують на фестиваль борщу. Фото: fakty.ua.

13 серпня 2016 року в "Лялиній Світлиці", що в Опішні на Полтавщині, відбудеться третій Всеукраїнський гастрономічний фест-квест "Борщик у глиняному горщику-2016", повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Паралельно з приготуванням за автентичними технологією і рецептурою борщів у печах, відбуватиметься реконструкція опішнянського весілля: етнодійство в особах, в ролях. З відповідними костюмами, антуражем, танцями, піснями, музиками. Учасником Етновесілля може стати кожен бажаючий.

Під час фесту кожен матиме унікальну нагоду поласувати борщами, приготованими на кабиці, та іншими традиційними для Полтавщини стравами і напоями:

Борщик з карасиками
Борщик з галушечками
Борщик із грушками
Вареники з капусткою до сметани
Вареники з картопелькою до сметани
Галушечки полтавські
Каша качана – обрядова весільна
Крученики з горіхами
Вергуни
Гречаники
Шулики з маком та медом
Сирівець
Узвар

Хіти тижня. 26-річна дніпрянка стала на захист своєї матері, яка народина 14-ту дитину (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 0:35

Багато галасу в соцмережах наробила недавня подія, що відбулася в місті Дніпро. 29 січня у матері-героїні Ольги Майгун народилася 14-та дитина. Дівчинку назвали Вірсавія, найстаршій її сестрі вже виповнилося 26 років. Відомо, що Євгенія вже створила св...

Долматинець з серцем: Кілька фото незвичайного собаки

понеділок, 18 лютий 2019, 0:29

Завдяки своєму носу і фото в Інстаграмі, це собачатко стало відоме всьому світу. Для нього господиня створила сторінку в Instagram, до якої вже підписалося 120 тисяч людей. "Скільки б не було фотографій, їх замало, щоб повністю охопити все життя Віллі....