На Полтавщині відбудеться Всеукраїнський етнографічний фест-квест "Борщик в глиняному горщику"

На свято запрошує фундаторка, власниця, директорка ЕкоАгроСадибки-музею салон-студії "Лялина Світлиця" та Уповноважений представник Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Полтавській області Олена Щербань.

На Полтавщині запрошують на фестиваль борщу. Фото: fakty.ua.

13 серпня 2016 року в "Лялиній Світлиці", що в Опішні на Полтавщині, відбудеться третій Всеукраїнський гастрономічний фест-квест "Борщик у глиняному горщику-2016", повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Паралельно з приготуванням за автентичними технологією і рецептурою борщів у печах, відбуватиметься реконструкція опішнянського весілля: етнодійство в особах, в ролях. З відповідними костюмами, антуражем, танцями, піснями, музиками. Учасником Етновесілля може стати кожен бажаючий.

Під час фесту кожен матиме унікальну нагоду поласувати борщами, приготованими на кабиці, та іншими традиційними для Полтавщини стравами і напоями:

Борщик з карасиками
Борщик з галушечками
Борщик із грушками
Вареники з капусткою до сметани
Вареники з картопелькою до сметани
Галушечки полтавські
Каша качана – обрядова весільна
Крученики з горіхами
Вергуни
Гречаники
Шулики з маком та медом
Сирівець
Узвар

Війна триває: Як волонтери та звичайні українці оснащують українських військових

понеділок, 22 квітень 2019, 8:06

"Море вилизує берег, демократи мудрують над законами, патріоти чистять кулемет, а ми продовжуємо допомогати армії. Бо без армії не буде ні моря, ні демократії, ні законів... Буде лише кулемет і той недовго", - йдеться у матеріалі фонду "Повернись живим...

Мобільні хитрощі, або Як позбутися від непотрібних послуг оператора (відео)

понеділок, 22 квітень 2019, 7:54

Українцям розповіли, як відмовитися від необов'язкових послуг мобільних операторів, на які щодня списуються гроші. Про це йдеться в сюжеті "Сніданку 1+1", повідомляють Патріоти України. За даними аналітичної компанії "Офіс ефективного регулювання", за ...