На Полтавщині відбудеться Всеукраїнський етнографічний фест-квест "Борщик в глиняному горщику"

На свято запрошує фундаторка, власниця, директорка ЕкоАгроСадибки-музею салон-студії "Лялина Світлиця" та Уповноважений представник Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Полтавській області Олена Щербань.

На Полтавщині запрошують на фестиваль борщу. Фото: fakty.ua.

13 серпня 2016 року в "Лялиній Світлиці", що в Опішні на Полтавщині, відбудеться третій Всеукраїнський гастрономічний фест-квест "Борщик у глиняному горщику-2016", повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Паралельно з приготуванням за автентичними технологією і рецептурою борщів у печах, відбуватиметься реконструкція опішнянського весілля: етнодійство в особах, в ролях. З відповідними костюмами, антуражем, танцями, піснями, музиками. Учасником Етновесілля може стати кожен бажаючий.

Під час фесту кожен матиме унікальну нагоду поласувати борщами, приготованими на кабиці, та іншими традиційними для Полтавщини стравами і напоями:

Борщик з карасиками
Борщик з галушечками
Борщик із грушками
Вареники з капусткою до сметани
Вареники з картопелькою до сметани
Галушечки полтавські
Каша качана – обрядова весільна
Крученики з горіхами
Вергуни
Гречаники
Шулики з маком та медом
Сирівець
Узвар

Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...