На Росії гине Байкал

Озеро продовжує міліти із катастрофічною швидкістю.

Озеро Байкал. Фото: соцмережі.

Озеро обміліло на 6 сантиметрів нижче критичної позначки. Про це заявив глава Гідрометцентру Росії Роман Вільфанд. Про це повідомляє ТАСС, передають Патріоти України.

«За даними на сьогоднішній день, рівень Байкалу нижче порогового значення, яке визначено 456 метрів за Тихоокеанською шкалою оцінок - на 6 см - нижче відміток», - зазначив фахівець.

За його словами, зараз цей рівень нижче, ніж в 2015-2017 році, причому станом на 1 травня прогнозується найнижчий рівень. Раніше Співробітник МГУ, кандидат біологічних наук Михайло Колобов заявив, що в водах Байкалу виявлено перевищення гранично допустимої концентрації важких металів.

На шляху до колонізації Червоної планети: Дрон Ingenuity оновив власний політний рекорд на Марсі (відео)

неділя, 29 травень 2022, 10:21

Дрон NASA на Марсі Ingenuity зняв відео рекордного за відстанню польоту, повідомляє NASA. Сам політ відбувся 8 квітня, він був 25-м з початку місії. . Гелікоптер подолав 704 метри зі швидкістю понад 19 км/год, це був найшвидший та найдовший політ дрон...

На "Азовсталі" загинула військова медикиня - тіло Героїні забрати не змогли

неділя, 29 травень 2022, 10:10

На металургійному комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі загинула військова медикиня Наталія Стребкова. Жінці було 45 років, її життя обірвалося 15 квітня через російських окупантів. Про це у Facebook розповіли її донька Ірина Шматко та чоловік Олексій Гару...