На Росії гине Байкал

Озеро продовжує міліти із катастрофічною швидкістю.

Озеро Байкал. Фото: соцмережі.

Озеро обміліло на 6 сантиметрів нижче критичної позначки. Про це заявив глава Гідрометцентру Росії Роман Вільфанд. Про це повідомляє ТАСС, передають Патріоти України.

«За даними на сьогоднішній день, рівень Байкалу нижче порогового значення, яке визначено 456 метрів за Тихоокеанською шкалою оцінок - на 6 см - нижче відміток», - зазначив фахівець.

За його словами, зараз цей рівень нижче, ніж в 2015-2017 році, причому станом на 1 травня прогнозується найнижчий рівень. Раніше Співробітник МГУ, кандидат біологічних наук Михайло Колобов заявив, що в водах Байкалу виявлено перевищення гранично допустимої концентрації важких металів.

"Сниму погоны и выйдем": в Одесі поліцейський поліз у бійку через прохання спілкуватися державною мовою (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 7:24

Мовний конфлікт стався в одному з відділків міста. Дільничного офіцера просили розмовляти українською, але той не оцінив побажання громадян. В одному з відділків поліції в Одесі стався конфлікт на мовному ґрунті. Поліцейський хотів зняти погони та "вий...

Для рідних був сонцем, яке зігрівало: На Донбасі у боях за Україну віддав життя воїн "Ворон" із Чернігівщини

понеділок, 29 травень 2023, 7:15

Ярослав Козерецький народився 13 травня 1990 року у селі Яблунівка. Там закінчив сільську школу. Потім навчався в Бобровицькому технікумі, працював у бобровицькому РЕМі, на підприємстві "Укрпошта", оператором на заводі компанії "Кока-кола", повідомили...