Нас на Землі - 7,44 мільярда: За 2016 рік людство збільшилося на 40 млн новонароджених

В основному приріст населення відбувається в нерозвинених країнах – з-за низького рівня розвитку медицини.

Кількість людей на землі неухильно зростає. Фото: pikabu.ruНаша планета не розширюється, але нас стає все більше. Тільки протягом 2016 року, населення людства поповнилося, згідно даним Німецького фонду світового населення, сорока мільйонами новонароджених, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

Експерти розповідають, що населення продовжує зростати, причому в нерозвинених країнах. Все тому, що медицина в таких державах на дуже низькому рівні. А це означає, що небажана вагітність закінчиться пологами, адже аборти проводити нікому. Таким чином, до половини 2016 року чисельність населення Землі зросла до 7,44 мільярдів.

З такими темпами народжуваності, до 2030 року на планеті буде мешкати понад 8 млрд осіб, а вже до 20150 - понад 9 млрд. Що стосується України, в країні спостерігається Європейська тенденція - старіння населення. За підрахунками експертів, в Україні до 2030 року залишиться жити 42,6 мільйонів людей, левова частка яких - непрацездатна населення.

Хіти тижня. Велика кількість постраждалих і загиблий: На Росії сталася страшна ДТП (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 3:00

Внаслідок ДТП постраждали 22 людини, а також загинула одна жінка. Серед постраждалих - вісім дітей. Трагедія сталася з автобусом маршруту № 53. Водій не впорався з керуванням та допустив зіткнення з бетонною стіною будівельного магазину. За попередньою...

Хіти тижня. У Миколаєві жінка вбила дитину і викинула її в контейнер для сміття на очах людей (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 2:00

У Інгульському районі Миколаєва жінка викинула в контейнер для сміття тіло своєї новонародженої дитини, причому зробила це серед білого дня на очах у десятків свідків. Про це заявляє прес-служба Національної поліції Миколаївській області, повідомляють ...