Нас на Землі - 7,44 мільярда: За 2016 рік людство збільшилося на 40 млн новонароджених

В основному приріст населення відбувається в нерозвинених країнах – з-за низького рівня розвитку медицини.

Кількість людей на землі неухильно зростає. Фото: pikabu.ruНаша планета не розширюється, але нас стає все більше. Тільки протягом 2016 року, населення людства поповнилося, згідно даним Німецького фонду світового населення, сорока мільйонами новонароджених, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

Експерти розповідають, що населення продовжує зростати, причому в нерозвинених країнах. Все тому, що медицина в таких державах на дуже низькому рівні. А це означає, що небажана вагітність закінчиться пологами, адже аборти проводити нікому. Таким чином, до половини 2016 року чисельність населення Землі зросла до 7,44 мільярдів.

З такими темпами народжуваності, до 2030 року на планеті буде мешкати понад 8 млрд осіб, а вже до 20150 - понад 9 млрд. Що стосується України, в країні спостерігається Європейська тенденція - старіння населення. За підрахунками експертів, в Україні до 2030 року залишиться жити 42,6 мільйонів людей, левова частка яких - непрацездатна населення.

Хіти тижня. "Не можеш утримувати дітей - віддай їх мені": Українська співачка шокувала розповіддю про заяву колишнього чоловіка щодо аліментів (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 1:00

Співачка каже, що її шлюб похитнули втручання в сім'ю батьків, які брали занадто активну участь у вихованні онуків. Популярна співачка, учасниця гурту «НеАнгели» Слава Камінська, яка розлучилася з пластичним хірургом Едгаром, розповіла свою правду про ...

"Ой, мамо, скоріше додому!": Мережу насмішили коти, які злякалися снігу (фото)

четвер, 12 грудень 2019, 0:28

Деякі коти точно знають, що сніг та мороз - це не їхнє. Ветеринари рекомендують впускати котів і собак у приміщення, якщо позначка на термометрі опустилася нижче 0 градусів. Як застерігають, перебувати за таких умов надворі домашнім тваринам небезпечно...