В опублікованій нещодавно доповіді американської правозахисної організації Human Rights Watch йдеться про те, що права жінок були значно розширені законами останніх років, однак на практиці це не так, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.
Відмінною рисою мусульманського суспільства є юридично підопічне становище жінки. Щоб подорожувати, працювати, вчитися, вступати в шлюб або вчиняти інші соціально значущі дії, жінка в Саудівській Аравії повинна отримати дозвіл свого опікуна - батька, чоловіка, брата чи сина.
Починаючи з 2011 року король Абдалла прийняв ряд законів, якими значно розширив права жінок, зокрема, скасував опіку. Незважаючи на це, десятки жінок, як йдеться в доповіді, скаржилися, що страждали від чоловічої опіки в останні роки. Чоловіки ігнорують закони і все ще продовжують забороняти жінкам подавати заяви до суду, звертатися в лікарню, виїжджати з країни, виходити заміж і т. п.
25-річна Зара заявила, що батько бив її всякий раз, коли вона заявляла, що хоче поїхати навчатися за кордон. Інші жінки заявляли, що не хочуть виходити заміж, щоб уникнути суворих і консервативних опікунів. Тала, мешканка Саудівської Аравії заявила, що не буде виходити заміж, бо не хоче, щоб чужий чоловік контролював її. "По суті, це нічим не відрізняється від рабства", - додала вона.
Найпопулярнішим автомобілем в Європі у березні 2025 року став хетчбек Peugeot 208. Як повідомляє JATO Dynamics, європейські продажі цієї моделі перевищили 25 тисяч машин. Це на 7% більше, ніж у березні минулого року, передають Патріоти України. . Сам ...
Українського боксера Євгена Хитрова (20-2, 17 КО) у суботу, 26 квітня, у Кривому Розі затримала поліція, передають Патріоти України з посиланням на СВОЇ Кривий Ріг. Зазначено, що 36-річний спортсмен, як припускають, причетний до крадіжок, скоєних на сі...