В опублікованій нещодавно доповіді американської правозахисної організації Human Rights Watch йдеться про те, що права жінок були значно розширені законами останніх років, однак на практиці це не так, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.
Відмінною рисою мусульманського суспільства є юридично підопічне становище жінки. Щоб подорожувати, працювати, вчитися, вступати в шлюб або вчиняти інші соціально значущі дії, жінка в Саудівській Аравії повинна отримати дозвіл свого опікуна - батька, чоловіка, брата чи сина.
Починаючи з 2011 року король Абдалла прийняв ряд законів, якими значно розширив права жінок, зокрема, скасував опіку. Незважаючи на це, десятки жінок, як йдеться в доповіді, скаржилися, що страждали від чоловічої опіки в останні роки. Чоловіки ігнорують закони і все ще продовжують забороняти жінкам подавати заяви до суду, звертатися в лікарню, виїжджати з країни, виходити заміж і т. п.
25-річна Зара заявила, що батько бив її всякий раз, коли вона заявляла, що хоче поїхати навчатися за кордон. Інші жінки заявляли, що не хочуть виходити заміж, щоб уникнути суворих і консервативних опікунів. Тала, мешканка Саудівської Аравії заявила, що не буде виходити заміж, бо не хоче, щоб чужий чоловік контролював її. "По суті, це нічим не відрізняється від рабства", - додала вона.
Українці залишаються найактивнішими іноземними покупцями житлової нерухомості в Польщі. У 2024 році вони придбали майже 9 тисяч квартир — це на 25% більше, ніж у 2023-му. Така динаміка не просто свідчить про зростання зацікавлення польським ринком — во...
Хоча влітку українцям не загрожує подорожчання природного газу, вже восени з ним можуть виникнути проблеми. Йдеться про його нестачу на опалювальний сезон 2025−2026 років, передають Патріоти України. Так, як свідчать дані Gas Infrastructure Europe, у п...