Голова Одеського апеляційного господарського суду, в якому зараз розглядається справа про борги Одеського НПЗ перед компаніями Курченка, суддя Наталія Морщагіна написала заяву про звільнення. Про це пишуть Известия в Украине, передають Патріоти України.
"Однак сам зміст документа говорить про те, що це всього лише гра на публіку. Такий хід швидше свідчить про те, що пані Морщагіна розраховує на жалість до своєї персони і грає роль жертви", - стверджується в публікації.
Автори висловлюють сумнів, що голова обласного суду може подати у відставку через те, що "не може захистити колег - суддів від тиску громадян". При цьому, стверджують, що звільнення може захистити суддю від неприємностей.
В якості підтвердження таких тверджень наводяться публікації скандальних інтернет-ресурсів, де говориться, що чоловік судді досі перебуває на окупованому Донбасі і замішаний в зв'язках і фінансуванні самопроголошеної "ДНР".
Також, на думку видання, суду не вдалося виконати замовлення по "віджиму" Одеського нафтопереробних заводу (ОНПЗ) на користь Курченка і за це доведеться відповідати перед представниками "Сім'ї" Віктора Януковича. "Завдяки патріотам судові розгляди навколо одеського НПЗ стали надбанням громадськості і по-тихому прийняти замовлене рішення не вийде. А ціна питання дуже висока. І тут такий шанс: заява на відставку", - йдеться в публікації.
Також видання припускає, що в даний момент глава Одеського апеляційного господарського суду "виїхала з України для консультацій".
Раніше ЗМІ повідомляли, що зараз в Одеському апеляційному господарському суді розглядається апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції, який визнав борги ОНПЗ перед офшорними компаніями одного з "гаманців Сім'ї Януковича" Сергія Курченка.
При цьому, 5 жовтня засідання суду з цього питання не змогло відбутися. Як стверджують одеські ЗМІ, активісти патріотичних організацій з другої спроби зірвали засідання суду у справі про банкрутство нафтопереробного заводу.
Активісти звинувачують суддівську колегію в підтримці сторони, яка, на їхню думку, намагається довести до банкрутства НПЗ на користь офшорних компаній.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...