Не жінка - можуть у пику натовкти: Активісти з нетерпінням чекають на київський концерт Віталія Козловського

Реакція активістів стала відповіддю на виступ співака у Москві 9 травня на день перемоги.

Віталій Козловський. Фото:Сегодня

Праворадикальна організація "Сокіл" планує блокувати концерт скандального українського співака Віталія Козловського, який запланований у Києві 21 травня. Про це в Facebook повідомив учасник організації Володимир Назаренко, інформують Патріоти України.

Згідно із заявою, це відповідь на виступ артиста на концерті в Москві 9 травня. Тоді Козловський виступив у Москві на сцені концерту до Дня перемоги.

"Такий вчинок націоналісти ВГО "Сокіл" вважають неприпустимим і антидержавним, звертають увагу відповідних органів СБУ на цю ситуацію", - написав Назаренко.

Він зазначив, що в разі допущення концерту, праворадикали залишають за собою право блокувати його. Слід наголосити, що захід заплановано на 21 травня о 20:00 в приміщенні Caribbean club.

Хіти тижня. Доживете до 100 років: Несподівана заява вчених про користь пива

понеділок, 22 жовтень 2018, 2:00

Мова йде про дві речовини, що входять до його складу. Вчені з німецького університету Ерлангена-Нюрнберга виявили нові корисні властивості пива. Зокрема, мова йде про дві речовини, що входять до його складу, повідомляють Патріоти України. Ці хімічні сп...

Коли Москва горить "блакитним полум'ям": "Помилка резидента", - журналіст

понеділок, 22 жовтень 2018, 0:30

Не лише в медіаспільноти, а й у багатьох лідерів суспільної думки публічні пояснення Сергія Семочка не викликали довіру, а формат їх представлення громадськості посилив обурення. "Скандал навколо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки, ек...