Куріння впливає на ДНК ще 30 років після того, як людина кидає згубну звичку, і може порушити функції генів. Такі результати досліджень отримали вчені Гарвардської медичної школи і Національного інституту гігієни навколишнього середовища в США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вони виявили, що куріння впливає на більш ніж 7 тис. генів (це третина всіх відомих), проаналізувавши зразки крові майже 16 000 учасників.
Більшість генів повернулися до первісного стану через п'ять років після відмови від куріння і досягли таких же функції, як у некурящих людей. Але деякі мутації залишилися навіть через 30 років. В основному зміни були пов'язані з серцево-судинними захворюваннями і деякими видами раку.
Тиждень тому ситуація в країні здавалося безпросвітною. . Тотальне домінування влади в медіа — із опозиційними ЗМІ, загнаними в кут, і розгулом маніпуляцій у соцмережах і телеграм-помийках. . Глуха до голосу розуму більшість зі "слуг", уламків опзж і і...
На сьогодні є розуміння, що необхідне фінансове стимулювання мобілізації. Про це заявив народний депутат України, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в інтерв’ю УНІАН, коментуючи можливість запровадження мотив...