Куріння впливає на ДНК ще 30 років після того, як людина кидає згубну звичку, і може порушити функції генів. Такі результати досліджень отримали вчені Гарвардської медичної школи і Національного інституту гігієни навколишнього середовища в США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вони виявили, що куріння впливає на більш ніж 7 тис. генів (це третина всіх відомих), проаналізувавши зразки крові майже 16 000 учасників.
Більшість генів повернулися до первісного стану через п'ять років після відмови від куріння і досягли таких же функції, як у некурящих людей. Але деякі мутації залишилися навіть через 30 років. В основному зміни були пов'язані з серцево-судинними захворюваннями і деякими видами раку.
Деякі українці намагаються продати авто, навіть якщо власник залишився за кордоном. Фахівці Державної податкової служби нагадують, що продаж автомобіля тепер може обкладатися одразу двома видами податків — залежно від кількості операцій та типу транспо...
У березні продажі нових авто Tesla в Європі впали на 28,2% порівняно з тим же місяцем минулого року, хоча загальні продажі електромобілів (на акумуляторах) у регіоні зросли на 23,6%. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на дані Європейської...