На це звертає увагу Микола Василечко. Він зауважив, що назви нових закладів харчування, які відкриваються у місті, здебільшого написані латиною і, як правило, є іноземними. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на соцмережі.
"А тим часом у сучасному Тернополі триває деукраїнізація. За даними перепису 1931 року в Тернополі було 41,0% поляків, 39,3% жидів і тільки 19,4% українців. Спостерігаючи за сучасними назвами різних торгових закладів, компаній, товариств та всього решти, здається, що українців знову тільки п’ята частина. А при владі й того, мабуть, не набереться, бо інакше Тернопіль виглядав би таки українським", – написав він на своїй сторінці в Фейсбуці під розміщеним фото з Театрального майдану.
Ще раніше це питання піднімав Олег Герман, який звернув увагу на афіші в місті. "В ГОЛОВІ ГУДЕ: "ДЕ Я, ЛЮДИ, ДЕ?", – влучно написав він під своєю фотографією.
Протягом восьми місяців американець щоденно споживав близько чотирьох кілограмів м’яса, сиру та масла, зокрема в гамбургерах, передають Патріоти України. Дієта з виключно тваринної їжі, так звана "дієта хижака", за вісім місяців довела американця до ві...
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...