Обрубали щупальця ФСБ: На Закарпатті СБУ запобігла російській провокації (відео)

Російські спецслужби планували використовувати конференцію представників національних меншин, яка повинна була відбутися в Ужгороді, для оголошення закликів до автономії області та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Затриманий молодик, який повинен був забезпечити відеозйомку провокацій. Скрін відео

Співробітники Служби безпеки України запобігли російській провокації, спрямованій на розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Закарпатській області. Про це повідомляє прес-центр СБУ, інформують Патріоти України.

Відзначається, що російські спецслужби планували використовувати конференцію представників національних меншин, яка повинна була відбутися в Ужгороді, для оголошення закликів до автономії області. Ці гасла мали зіштовхнути патріотичні сили з представниками нацменшин. Російська сторона також планувала залучити проплачених псевдоактивістів для зіткнень і протистояння з правоохоронними органами.

Крім того, в рамках провокації в трьох районах області вночі були незаконно розміщені агітаційні конструкції з написами на угорській мові. Банери демонтували комунальники. Агітаційні матеріали виготовило київське поліграфічне підприємство на замовлення агентів російських інформаційних центрів. Жодні місцеві організації до розміщення цих матеріалів стосунку не мають.

Також 18 травня співробітники СБУ затримала чоловіка, який повинен був забезпечити відеозйомку провокацій на Закарпатті. Під час бесіди з оперативниками він зізнався, що за 10 тис. грн отримав замовлення на такі матеріали від особи, яка користується телефоном російського оператора.

Чоловік розповів, що неодноразово виконував замовлення з РФ, зокрема щодо висвітлення подій 2 травня в Одесі. Обов'язковою умовою співпраці російський замовник завжди висував дотримання класичної для спецслужб вимог конспірації.

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...

Українська Антарктика: Полярники показали птаха, який полює на яйця пінгвінів

вівторок, 6 грудень 2022, 2:09

Науковці зі станції "Академік Вернадський" показали південнополярного поморника – птаха, який полює на яйця пінгвінів. Птаз відомий також за прізвиськом скуа – від англійської назви south polar skua. Наукова ж назва латиною – Catharacta maccormicki, на...