Окупанти додумались, як заманити до Криму російських туристів: На анексованому півострові відкрився санаторій, де відвідувачів лікуватимуть лайном

Організатори заявляють, що це старовинний засіб лікування московської та радянської еліти, незаслужено посунутий після входження Криму до України на користь дитячих оздоровчих закладів. Отже "коровье добришко" з "поросячьей радостью" дочекались свого часу

Свинособака пацієнт ,чи постачальник цінної сировини для санаторія?На початку червня на чорноморському узбережжі окупованого Криму відкрилося незвичайне лікувальний заклад, що використовує екскременти тварин в терапевтичних цілях.

На думку деяких лікарів, вибір такого незвичайного лікувального матеріалу обумовлений великою теплоємністю фекалій і їх малу теплопровідність, що забезпечує оптимальне прогрівання хворого місця пацієнта, повідомляють Патріоти України.

Як запевняють місцевий персонал, цілющі властивості калових мас були виявлені ще понад сто років тому. Тоді визначили, що речовини краще підходять для лікування хворих суглобів, ніж традиційні матеріали: парафін, озокерит і різний бруд. Перші калові лікарні з'явилися спочатку на курортах Кавказу, пізніше і на Кримському півострові.

«В санаторно-курортный отпуск по путевкам с удовольствием отправлялись заслуженные деятели советской культуры и спорта, партийная номенклатура и их семьи. Однако в 50-е годы руководство ЦК КПСС решило полностью упразднить копрологические санатории в пользу развития инфраструктуры детских оздоровительных лагерей», - розповіла головний лікар закладу Анастасія Коновалова.

Незважаючи на свою нетривалу історію лікарня стрімко завойовує популярність. У знаменитих калових ваннах вже поправили здоров'я понад тисячу осіб, серед яких кілька глав районних окупаційних адміністрацій. Обіцяв відвідати санаторій і глава республіки Сергій Аксьонов.

«Коровье “добришко”, помимо тепловых, имеет сильные биологически активные свойства, сравнимые с натуральными торфяными грязями. “Коровушку” мы назначаем местно, аппликацией: намазываем “рубашечкой” или “сапожком”. A еще лучше наслоить после массажа, чтобы промассированное тело не остыло. Если нужно воздействовать на весь организм, то готовим ванночку с поросячьей «радостью». Она похуже держит тепло, но этим лучше подходит для ванн», - поділилася секретами методу місцевий лікар-фізіотерапевт Ангеліна Разумовська.

Крім того, персонал калового санаторію попереджає, що тільки натуральні продукти життєдіяльності тварин Криму мають терапевтичні властивості і категорично не рекомендували займатися самолікуванням в домашніх умовах без призначення лікаря.

У Нікополі на маршрутах розстріляли п'ять автобусів з пасажирами. У місті зранку транспортний колапс

понеділок, 27 січень 2020, 19:32

Мотивація злочинців, як і їх особи, наразі не відомі. У місті Нікополь Дніпропетровської області 26 січня невідомі відкрили вогонь по міських автобусах. У момент обстрілу в салонах перебували пасажири. Нападу зазнало приблизно п'ять одиниць громадськог...