Жителі окупованих територій пишуть, що ще два роки тому в Луганську працювали понад 50 бригад швидкої допомоги на виїздах, зараз їх залишилося не більше 25. Машини виїжджають в крайніх випадках, а іноді хворим доводиться оплачувати бензин. У деяких підконтрольних "ЛНР" містах ситуація набагато сумніше, швидкі не виїжджають взагалі, їх просто немає, як і ліків.
"Поотменяли все плановые операции, нет наркоза, элементарного нет. Мы выезжали в Северодонецк, чтобы бабушку прооперировать, еле спасли", "Жену возил на роды в Харьков, "бесплатная" медицина в Луганска меня не впечатлила", "Даже шприцов одноразовых в Свердловской больнице нет, в аптеках все пусто, просим родных из Украины передавать нам нормальные лекарства", - жаліються люди.
Самі підприємці скаржаться, що ватажок "ЛНР" змушує їх купувати ліки тільки у наближених до нього постачальників. Це "віджата" "Фармація" і незрозуміле підприємство "Лугамед".
Як результат, полиці аптек в "ЛНР" напівпорожні, жителі не можуть купити навіть найпростіші таблетки, зважаючи на їх відсутність. Крім цього, в тому ж Луганську пенсіонери неодноразово скаржилися, що ліки місцевого виробництва - звичайний порошок, який не має лікувальної дії.
"Проблемы не решаются, Плотницкий ведет кулуарные разборки, его ставленник Игорь Соляник добивает бывшего министра Айрапетян, персонал больниц увольняют, денег на зарплаты нет. Медикам последний раз давали получку в середине сентября", - пишуть луганчани.
У той же час російські куратори поставили ультиматум терористичним владі, що поставок ліків з Росії не буде до тих пір, поки між Айрапетян і Соляником не врегулюється конфлікт, пише "Діалог". Айрапетян заявляє, що заховані нею наркотичні препарати та інші медикаменти вона готова повернути в обмін на поновлення на посаді.
Ілон Маск несе відповідальність за смерті дітей у найбідніших країнах світу, які стали наслідком закриття американського агентства з міжнародної допомоги і розвитку (USAID). Таке звинувачення озвучив мільярдер-філантроп, засновник компанії Microsoft Бі...
Українським водіям не варто заправлятися на маленьких АЗС, принаймні до кінця травня-початку червня, оскільки існує ризик отримати неякісний бензин. Таку думку висловив паливний експерт, засновник логістичної групи компаній "Прайм" Дмитро Льоушкін, пер...