Оригінальна заміна: На Миколаївщині замість Леніна поставили пам'ятник цукровому буряку (фотофакт)

Гендиректор Засільського цукрового заводу, який є автором ідеї, наголосив, що цукрові буряки для працівників підприємства і жителів селища мають набагато більше значення, ніж радянський вождь.

У селищі Первомайське на Миколаївщині на місці, де раніше стояв пам'ятник Леніну, поставили монумент цукровому буряку. Про це повідомили в прес-службі Засільського цукрового заводу, який належить британській компанії ED & F Man, передають Патріоти України.

Відзначається, що така ідея належить генеральному директору підприємства Володимиру Палієнку. Він зазначив, що цукрові буряки для працівників підприємства і жителів селища мають набагато більше значення, ніж радянський вождь.

На постаменті розміщено напис: "Ніщо не зупинить ідею, час якої настав!".

Якщо хронічна втома валить з ніг: Лікар розповіла, що їсти для покращення самопочуття

вівторок, 21 вересень 2021, 9:56

Хронічна втома - нерідка скарга лікарям, може бути викликана банальною нестачею йоду в організмі. Про це у своєму Instagram розповіла лікар-дієтолог Марина Сергєєва, передають Патріоти України. . Тому, коли до мене приходять зі скаргами на хронічну ...

Ніщо не віщувало такого лиха: Юний український фехтувальник-чемпіон загинув під час риболовлі

вівторок, 21 вересень 2021, 9:44

16-річний фехтувальник, член столичної ДЮСШ "Арміець" Тимофій Сас (Калітовський) загинув у результаті нещасного випадку. Про трагедію, що сталася під час риболовлі, повідомила Федерація фехтування України на своїй сторінці у Facebook. При цьому подроби...