Оригінальна заміна: На Миколаївщині замість Леніна поставили пам'ятник цукровому буряку (фотофакт)

Гендиректор Засільського цукрового заводу, який є автором ідеї, наголосив, що цукрові буряки для працівників підприємства і жителів селища мають набагато більше значення, ніж радянський вождь.

У селищі Первомайське на Миколаївщині на місці, де раніше стояв пам'ятник Леніну, поставили монумент цукровому буряку. Про це повідомили в прес-службі Засільського цукрового заводу, який належить британській компанії ED & F Man, передають Патріоти України.

Відзначається, що така ідея належить генеральному директору підприємства Володимиру Палієнку. Він зазначив, що цукрові буряки для працівників підприємства і жителів селища мають набагато більше значення, ніж радянський вождь.

На постаменті розміщено напис: "Ніщо не зупинить ідею, час якої настав!".

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...