Оригінальна заміна: На Миколаївщині замість Леніна поставили пам'ятник цукровому буряку (фотофакт)

Гендиректор Засільського цукрового заводу, який є автором ідеї, наголосив, що цукрові буряки для працівників підприємства і жителів селища мають набагато більше значення, ніж радянський вождь.

У селищі Первомайське на Миколаївщині на місці, де раніше стояв пам'ятник Леніну, поставили монумент цукровому буряку. Про це повідомили в прес-службі Засільського цукрового заводу, який належить британській компанії ED & F Man, передають Патріоти України.

Відзначається, що така ідея належить генеральному директору підприємства Володимиру Палієнку. Він зазначив, що цукрові буряки для працівників підприємства і жителів селища мають набагато більше значення, ніж радянський вождь.

На постаменті розміщено напис: "Ніщо не зупинить ідею, час якої настав!".

Під Бахмутом в боях з російськими окупантами загинув брат народного депутати України

п’ятниця, 24 березень 2023, 1:00

В боях з російськими окупантами під Бахмутом загинув брат народного депутата Сергія Євтушка Ігор Євтушок. Він пішов на війну добровольцем. Про це повідомила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. "Рідний брат нашого колеги, друга, побратима Сергія Євтушка...

Набрала 300 кг, заїдаючи стрес: Жінка померла через зайву вагу

четвер, 23 березень 2023, 23:43

Жителька міста Дупниця в Болгарії померла через зайву вагу. Дівчина через лікування психологічної травми поправилась до 300 кілограмів. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Христина Секулова набрала 300 кілограмів і померла напередодні...