
Незалежна моніторингова місія Всесвітньої організації охорони здоров'я по оцінці реагування на спалах поліомієліту оголосила про закінчення епідемії поліомієліту в Україні. Координатор місії Патрік О'Коннор повідомив про це під час брифінгу в Міністерстві охорони здоров'я, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Наш висновок такий: передача вірусу поліомієліту в Україні, найімовірніше, припинилася", - сказав Патрік.
При цьому він додав, що через прогалини в імунізації в системі охорони здоров'я України є ризики нового спалаху вірусу. Нагадаємо, що моніторингова місія ВООЗ по оцінці реагування на спалах поліомієліту працювала в Україні з 16 квітня.
Як повідомлялося раніше в ЗМІ, 155 країн перейшли на нову вакцину від поліомієліту.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...