1 січня в Україні набуває чинності законопроект №3504 "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги)", прийнятий Верховною Радою в жовтні і підписаний Президентом на початку листопада. Про це пише сайт mediasat.info, повідомляють Патріоти України.
Таким чином, з нового року медіагрупи отримують право вимагати з операторів платного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах.
На даний момент медіагрупи озвучили мінімальну вартість свого контенту для мереж платного ТБ, при укладанні договорів у грудні цього року. Відзначимо, що канали продаються тільки пакетами.
- Пакет каналів 1 + 1 media (6 каналів: «1 + 1», «2 + 2», «ТЕТ», «Плюсплюс», «Уніан ТБ» і «Бігуді») - 0,75 грн за 1 абонента в місяць .
- Пакет каналів StarLightMedia (6 каналів: «СТБ», «ICTV», «Новий канал», «QTV», «М1» та «М2») - 0,75 грн за 1 абонента в місяць.
- Пропозиція дійсна до 1 січня, з 1 січня вартість дистрибуції складе 1,5 грн. за абонента.
- Пакет каналів «Медіа Група Україна» (3 канали: «Україна», «НЛО TV» і «Індиго TV») - 0,45 грн. за 1 абонента в місяць.
- Пакет каналів Inter Media Group (9 каналів: «Інтер», «НТН», «Мега», «Enter-фільм», «Піксель», «K1», «K2», «Zoom» і «EuroNews») - 3 грн. за 1 абонента в місяць.
Всі ціни, зазначені вище, мають одну обмовку - медіагрупи будуть погоджувати вартість з кожним провайдером в залежності від його абонентської бази.
За словами представників медіагруп, "ціни з 01 січня 2017 року можуть збільшитися в кілька разів". Вартість дистрибуції у кабельних мережах також озвучив "5 канал" - 0,1 грн. за одного абонента на місяць.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення. Як пише видання Express, швейцарський уряд пропонує моло...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...