Поклоніння вождю: На Росії студентів силою заганяють на заходи з привітання ювіляра-Путіна

У Тамбові зі спудеїв мають намір зробити "живу" листівку.

Володимир Путін. Фото:Власти.нет

Студентів Тамбовського технічного університету примушують узяти участь у святкуванні 65-річчя президента РФ Володимира Путіна, зробивши з них "живу листівку" з привітанням на адресу глави держави. Про це пише сайт Открытая Россия, якому один з учнів вишу переслав відповідне повідомлення, одержане ним від деканату, зазначають Патріоти України.

У листі йдеться, що студенти обов'язково мають узяти участь у привітанні президента. Від кожної групи на акцію для імітації вітальної листівки має прибути по чотири людини.

"Так, дощ. Усе одно йдемо. Беремо парасольки, дощовики і йдемо", – ідеться в листі.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що 7 жовтня в Тамбові буде висаджено 65 яблунь на "алеї президента", а "Молодая гвардия" від партії "Единая Россия" зробить "живу" вітальну листівку президенту.

Така "скотиняка": Нардеп напав на суддю Оболонського райсуду і плюнув у нього

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:15

Суддя просить ВРП відреагувати на інцидент. Депутат Верховної Ради Дмитро Лінько (Радикальна партія Олега Ляшка) напав на суддю Сергія Родіонова і плюнув у нього під час засідання в Оболонському районному суді Києва. Про це йдеться в його повідомленні ...

Украина не продается, - Руденко

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:54

​На днях пророссийски настроенный президент Чехии Милош Земан предложил Украине продать России Крым. Видать, ему не впервой продавать святые вещи, поэтому он и другим с легкостью рекомендует так поступить. Украина не продается, господин президент Чехии!