Поклоніння вождю: На Росії студентів силою заганяють на заходи з привітання ювіляра-Путіна

У Тамбові зі спудеїв мають намір зробити "живу" листівку.

Володимир Путін. Фото:Власти.нет

Студентів Тамбовського технічного університету примушують узяти участь у святкуванні 65-річчя президента РФ Володимира Путіна, зробивши з них "живу листівку" з привітанням на адресу глави держави. Про це пише сайт Открытая Россия, якому один з учнів вишу переслав відповідне повідомлення, одержане ним від деканату, зазначають Патріоти України.

У листі йдеться, що студенти обов'язково мають узяти участь у привітанні президента. Від кожної групи на акцію для імітації вітальної листівки має прибути по чотири людини.

"Так, дощ. Усе одно йдемо. Беремо парасольки, дощовики і йдемо", – ідеться в листі.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що 7 жовтня в Тамбові буде висаджено 65 яблунь на "алеї президента", а "Молодая гвардия" від партії "Единая Россия" зробить "живу" вітальну листівку президенту.

Важливо! Українцям заборонили оформляти паспорти старого зразка

середа, 21 березень 2018, 14:46

За даними Міністерства внутрішніх справ станом на 13 лютого 2018 оформлено 1542538 паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм в формі ID-карти. Кабінет міністрів України заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням...

Планеті загрожує новий катаклізм: Вчені забили тривогу через Антарктиду

середа, 21 березень 2018, 14:40

З 1900 року рівень світового океану піднявся на 20 сантиметрів, а до кінця 21-го століття підніметься на метр або більше, тому вивчення льодовиків Антарктиди має величезне значення. Через активне танення гігантського льодовика в Антарктиді вже в найбли...