Поклоніння вождю: На Росії студентів силою заганяють на заходи з привітання ювіляра-Путіна

У Тамбові зі спудеїв мають намір зробити "живу" листівку.

Володимир Путін. Фото:Власти.нет

Студентів Тамбовського технічного університету примушують узяти участь у святкуванні 65-річчя президента РФ Володимира Путіна, зробивши з них "живу листівку" з привітанням на адресу глави держави. Про це пише сайт Открытая Россия, якому один з учнів вишу переслав відповідне повідомлення, одержане ним від деканату, зазначають Патріоти України.

У листі йдеться, що студенти обов'язково мають узяти участь у привітанні президента. Від кожної групи на акцію для імітації вітальної листівки має прибути по чотири людини.

"Так, дощ. Усе одно йдемо. Беремо парасольки, дощовики і йдемо", – ідеться в листі.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що 7 жовтня в Тамбові буде висаджено 65 яблунь на "алеї президента", а "Молодая гвардия" від партії "Единая Россия" зробить "живу" вітальну листівку президенту.

Хіти тижня. Людина "згорає" за лічені години! В Україні зафіксували третій випадок смертельної хвороби

вівторок, 17 липень 2018, 18:00

В Україні за 2018 рік зафіксовано вже третій випадок захворювання на дифтерію. Про це розповіла відома журналістка Ірина Заславець на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України. "15-річний хлопець. Він зараз в інфекційному відділенні Київ...

Несподівано: Медики розповіли, які солодощі можна вважати ліками

вівторок, 17 липень 2018, 17:56

Помірне вживання справжнього мармеладу, конфитюру і джему може бути дуже корисним для здоров'я. Таку властивість продуктів, які містять розчинну клітковину - пектин, з'ясували біологи Стокгольмського університету, повідомляють Патріоти України. Якісни...