Поклоніння вождю: На Росії студентів силою заганяють на заходи з привітання ювіляра-Путіна

У Тамбові зі спудеїв мають намір зробити "живу" листівку.

Володимир Путін. Фото:Власти.нет

Студентів Тамбовського технічного університету примушують узяти участь у святкуванні 65-річчя президента РФ Володимира Путіна, зробивши з них "живу листівку" з привітанням на адресу глави держави. Про це пише сайт Открытая Россия, якому один з учнів вишу переслав відповідне повідомлення, одержане ним від деканату, зазначають Патріоти України.

У листі йдеться, що студенти обов'язково мають узяти участь у привітанні президента. Від кожної групи на акцію для імітації вітальної листівки має прибути по чотири людини.

"Так, дощ. Усе одно йдемо. Беремо парасольки, дощовики і йдемо", – ідеться в листі.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що 7 жовтня в Тамбові буде висаджено 65 яблунь на "алеї президента", а "Молодая гвардия" від партії "Единая Россия" зробить "живу" вітальну листівку президенту.

Хіти тижня. Держбюджет-2018: Мережу вразили авто нардепів, які приїхали на голосування (фото)

неділя, 17 грудень 2017, 11:00

Чим бідніша країна, тим розкішніше автопарк біля парламенту. І навпаки... Користувачів соціальної мережі вразили фотографії автомобілів народних депутатів, які приїхали на голосування. Про це розповів журналіст Михайло Ткач на своїй сторінці в Facebook...

Хіти тижня. Філарет назвав умови переходу на "григоріанське" Різдво

неділя, 17 грудень 2017, 10:00

Київський патріархат не проти перенесення святкування православного Різдва. Він зазначив, що прийняття Верховною Радою закону про встановлення 25 грудня офіційним святковим днем для святкування Різдва не стосується українських православних церков, "том...